Yeni bir akım mı?

Yeni bir akım mı?
Yayınlanma Tarihi: 10.02.2014 10:40 | Değiştirme Tarihi: 10.02.2014 15:19

Sosyetik güzel Paris Hilton kız kardeşi Nicky ile New York'ta katıldığı moda haftasının ilgi odağı haline geldi.Acunn.Com Dış Haber

Sosyetik güzel Paris Hilton kız kardeşi Nicky ile New York'ta katıldığı moda haftasının ilgi odağı haline geldi.

Pazar günü Brian Lichtenberg defilesine katılan 32 yaşındaki Paris Hilton'un elbise tercihi ise çok konuşuldu.


Göğüslerinin altını açık bırakacak şekilde giyinen Paris'in, sıklıkla omuzlarını arkadaya doğru düşürerek poz vermesi, 'yeni bir akım mı doğuyor?' sorusunu akla getirdi...

 Haber ile ilgili metin girin!. Haber ile ilgili metin girin!.

Haber ile ilgili metin girin!.

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.