Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Para Bende yeni bölümü ile TV8'de

Para Bende kaldığı yerden devam ediyor. Ekranların sevilen gezi programı Para Bende bu akşam 3. bölümü ile TV8 ekranlarına geliyor.

12.10.2016 15:45

Para Bende yeni sezonun 3. bölümü ile bu akşam 23.00'da TV8 ekranlarında izleyicisiyle buluşacak. TV8 ekranlarının sevilen gezi programı Para Bende, tüm hızıyla kaldığı yerden devam ediyor. Bu hafta Sardinya adasında iki gün geçirecek olan Serkay Tütüncü-Zafer Mete ve Yunus Günçe-Mehmet Özyay, yine izleyenlere keyif dolu dakikalar yaşatacak. Survivor 2016'nın sevilen isimlerinin yer aldığı Para Bende de iki ekipten biri 100 Dolar ile diğer ekip ise bin dolar ile iki günü geçirmeye çalışacaklar.

Para Bende'de iki günlük tatilde bütçenize göre neler yapılabileceğini görebilecek ve ülkelerle ilgili bilgi alabileceksiniz. Survivor 2016'nın unutulmaz isimleri Serkay Tütüncü, Zafer Mete, Yunus Günçe ve Mehmet Özyay'ın sunumu ile ekranlara gelen Para Bende her hafta başka bir ülkede. Bu hafta Sardinya adasını gezecek olan iki ekip, 2 günlük tatili verilen bütçelerine göre yaşamaya çalışacak.

Para Bende, yeni sezonun 3. bölümü ile bu akşam 23.00'da TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil