Para Bende sürpriz isimlerle başlıyor!

Para Bende sürpriz isimlerle başlıyor!

TV8 ekranlarının sevilen programlarından para bende yeni sezonda sürpriz isimlerle başlıyor...

Para Bende yeni sezonda Survivor'ın sevilen isimleriyle ülkeleri ekrana getirecek. Serkay Tütüncü, Mehmet, Zafer Mete ve Yunus Günçe'nin sunumu ile ekranlara gelecek olan Para Bende'de Zafer ve Serkay, Mehmet ve Yunus ekip olarak yarışacak. bir ekibin 100 dolar diğer ekibin ise bin dolar ile ülkeyi gezeceği program izleyenlere keyifli dakikalar yaşatacak.

Para Bende yeni sezonda TV8 ekranlarına gelecek. İlk bölüm cumartesi günü 23.15'te izleyiciyle buluşacak. Her bölümde ekipler arasında oynanacak olan oyunu kazanan bin doları alırken diğer ekip 100 dolarla 2 gün boyunca tatil yapmaya çalışacak.

Zafer ve Serkay'ın zor anları!
Para Bende ilk bölüm tanıtımı ile ne kadar eğlenceli olacağını gösterdi. İlk bölümde Zafer ile Serkay bindikleri teknede büyük bir heyecan yaşıyorlar. Dalgaların arasında kalan teknede Zafer'in bağrışları ekrana gelecek. Mehmet ile Yunus ise keyifli halleri ile dikkat çekiyor...

Para Bende yeni sezon ilk bölümü ile 1 Ekim Cumartesi günü 23.15'de TV8 ekranlarında...

Görüntülenme : 7527 Güncelleme Tarihi: 29/09/2016 11:36:49
Yayınlanma Tarihi: 29/09/2016 11:36:35

Haber Yorumları (5)

500
 • Sarp tüter
  7 ay önce
  Programı severek ve beğenerek izliyorum.Bazı kişiler yorumlarda eleştiride bulunmuş fakat karakter farklılıkları bu programı güzel kılan sebep.Hepsi düz seyahat programı tanıtan tipler olsaydı sıkıcı olurdu ama hepsinin kendine özgü karakteri olduğu icin seviyorum.Umarım hep devam eder.Daha fazla gece hayatı ve hareket olsa süper olurdu.Acun firarda gibi.Acun abinizi örnek alın..Seviyorum sizleri.
 • Zuhal Varel
  8 ay önce
  Zafer denilen konuşma özürlü ve itici adam bu programı katlediliyor lütfen çıkarın. İngilizceyi de katletti, tamamen görüntü kirliliği!!!!
 • İlhami Aydın
  11 ay önce
  Serkay-Zafer ve Yunus ile Para Bende programı lütfen bitmesin, Survivor'ı izlediğimiz gibi büyük bir keyifle izledik.Bunlar efendi ve eğlenceli,saygılı çocuklar..devamini bekliyoruz..
 • elif su
  11 ay önce
  Serkay ekranda görmek çok güzel
 • emin şen
  11 ay önce
  Güzel olacak bence

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin