Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Para Bende Santorini'de...

Para Bende ekibi bu kez Santorini sokaklarındaydı. Bin Euro'luk ödülü alan Serkay ve Zafer, unutulmaz bir tatile imza atarken, Yunus ve Mehmet parasızlıkla mücadele etti.

06.10.2016 11:46

Para Bende de Santorini'nin manzarasına karşı muhteşem bir oda kiralayan Zafer ve Serkay manzaranın tadını çıkarırken havuzda da rahatladılar. Mehmet ve Yunus Günçe ise paralarını idareli kullanabilmek için zorluk çektiler. Santorini'deki tatillerini 100 Euro ile yapabilmek için mücadele eden Mehmet ve Yunus ekonomik davranmaya çalışırken, Zafer ve Serkay ise gönüllerince yaşadılar. Manzarasıyla öne çıkan bir otele giden Zafer ve Serkay Para Bende izleyicilerine büyüleyici bir manzara görme fırsatı verdiler. Yüksek dağ eteğine kurulmuş deniz manzaralı otelin havuzu ikili oldukça mutlu etti. denizle bir bütünmüş gibi görünen havuzun kenarında manzarayı seyreden Zafer ve Serkay, dışarı çıkıp çıkmamakta kararsız kaldı.

TV8 eğlenceli gezi programı Para Bende Santorini sokaklarında izleyenleri ekrana kilitleyen bir bölüme imza attı. Survivor 2016'nın sevilen isimleri Yunus Günçe ile Mehmet Özyay'ın Serkay Tütüncü ve Zafer Mete'nin ekip olduğu Para Bende son bölümde Santorini'ye gitti. Bin Euro'yu kazanan Zafer ve Serkay ikilisi olurken, Yunus ve Mehmet 100 Euro ile iki günü geçirmeye çalıştı.

Yorumlar | 2
üye profil
Poyraz Göktaş 1 yıl önce
Bu otelin ismi nedir bilen varmi ?
Özgür LEVENT 1 yıl önce
West East Suites - Santorini (: