Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Para Bende'de resopsiyonist şoke etti

Para Bende'de kısıtlı bütçe ile tatil yapmaya çalışan Yunus ve Mehmet'in gittikleri otelin resepsiyonunda yaşadıkları görülmeye değerdi.

06.10.2016 11:15

Para Bende son bölümde Capri Adası'na konuk oldu. 100 dolarla bu kez tatil yapmaya çalışan ekip Yunus ve Mehmet oldu. Ekonomik olmaya dikkat eden ve harcamalarına dikkat eden ikili uygun bir otel bulmak için çabaladılar. Buldukları bir otele kayıt yaptırmak isteyen Mehmet ve Yunus Para Bende izleyenlerine keyifli anlar yaşattılar. Yunus'un kimliğini verdiği resepsiyonistin kimliği görünce verdiği tepki Para Bende izleyicilerini güldürdü.

Resepsiyonist Mehmet'ten Türkçe öğrenmek isteyince...
Odalarına kayıt yaptıran Mehmet ve Yunus resepsiyonist eşliğinde odalarına giderdek resepsiyonist Türkçe'yi çok sevdiğini ve öğrenmek istediğini söyledi. Resepsiyonistin dil öğrenmek istediği Mehmet daha ilk dakikalardan kelimeler öğretmeye başlarken Yunus, durumu şakalarıyla Para Bende izleyicileri ile paylaştı. Yunus Günçe; 'Düşünsenize Mehmet'e Türkçe öğrenmek istiyorum diyorsunuz, Mehmet'te diyorki 'ben de'' sözleriyle Para Bende izleyicilerini güldürdü.

Yorumlar | 0
üye profil