Para Bende'de Mehmet'in şişme yatakla imtihanı!

Para Bende'de Mehmet'in şişme yatakla imtihanı!

Para Bende'nin 100 dolarla kalan ekibi geceyi çadırda geçirmeye karar verdi. Yunus ve Mehmet'in Para Bende'deki çadır kurma çabaları görülmeye değerdi...

Para Bende son bölümde 100 dolarla tatil yapmak zorunda kalan ekip Mehmet ve Yunus oldu. Geceyi çadırda geçirmeye karar veren Para Bende ikilisi kiraladıkları çadır için bir de şişme yatak kiraladı. Pompa ile yatasğı şişiremeyen ikili bu kez kendi nefesleri ile yataklarını hazırlamaya karar verdi. Para Bende'de Mehmet'in yatağı şişirme çabası ve Yunus Günçe'nin Mehmet'e verdiği destek keyifli dakikalar yaşattı.

Sardinya adasında 100 dolarla tatil yapmak zorunda kalan Yunus ve Mehmet, kalacak yer bulamayınca bir kamp alanına gitti. Gittikleri kamp alanında çadır kiralayan ikili çadırı hızlı bir şekilde kurdu ancak zemine koyacak bir yatakları yoktu. Resepsiyona giden Mehmet'in elleri dolu gelmesi Yunus'u sevindirdi. Mehmet, getirdiği şişme yatağı pompa ile şişiremeyince kendi nefesi ile denedi. Uzun bir çabanın ardından amacına ulaşan Mehmet yatağı hazırlamayı başardı. Yunus ise Mehmet'e destek verdi. Adına belgesellerin yapılacağını insanların yeni doğan bebeklerine Mehmet adını vereceklerini söyleyen Yunus Günçe, izleyenleri güldürdü.

Görüntülenme : 51 Yayınlanma Tarihi: 13/10/2016 12:54:35

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin