Para Bende'de eğlenceli gece...

Para Bende'de eğlenceli gece...

Para Bende'de Sardinya adasına giden Zafer-Serkay ve Mehmet-Yunus eğlenceli bir gece geçirdiler. Sardinya adasında bütçeye göre eğlence Para Bende'de...

Para Bende son bölümde Sardinya adasına giden Serkay Tütüncü, Zafer Mete, Mehmet Özyay ve Yunus Günçe'nin eğlenceli tatilleri izleyenlere de keyifli anlar yaşattı. Bin dolar bütçeye sahip olan Serkay ve Zafer olurken, bu hafta 100 dolarla tatil yapmak zorunda kalan ekip Mehmet ve Yunus oldu. Zafer ve Serkay'ın havalimanından kiralık araçla ayrıldığı Para Bende son bölümde Mehmet ve Yunus ise neredeyse paralarının yarısını tren bileti için harcamak zorunda kaldılar.

Zafer ve Serkay, gönüllerince başladıkları gezilerinde gece kulübüne uğramayı ihmal etmediler. Sardinya adasının en ünlü kulüplerinden birine giden ekip gönüllerince bir gece geçirdiler. Yunus ve Mehmet ise duydukları müzik sesini takip ederek bir sokak partisine konuk oldu. Para vermeden eğlenme şansı bulan Yunus ve Mehmet, eğlencenin tadını çıkardıktan sonra çadırlarına dönüp geceyi sonlandırdılar.

Görüntülenme : 65 Yayınlanma Tarihi: 13/10/2016 13:24:50

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin