Para Bende Capri Adası'nda...

Para Bende Capri Adası'nda...

Para Bende son bölümünde Capri Adası'na gitti. Eğlenceli bölümleri ile yeni sezona bomba gibi başlayan Para Bende'de yaşananlar acunn.com'da...

Para Bende bu hafta Capri Adası'ndaydı. Yunus Günçe ve Mehmet Özyay'ın Zafer Mete ile Serkay Tütüncü'nün ekip oldukları Para Bende tüm hızıyla TV8 ekranlarında devam ediyor. Capri Adası'nda tatil yapan ekiplerden Yunus ve Mehmet 100, Serkay ile Zafer ise bin dolarla neler yapılabileceğini ekranlara getirdiler.

Yunus, Capri haritasında Zafer ve Serkay'ı buldu
TV8'in sevilen gezi programı Para Bende'de Mehmet ile Yunus Capri Adası haritası üzerinde inceleme yaparken Zafer ve Serkay'ı buldu. 100 dolar ile tatil yapmaya çalışan ikili izleyenlere eğlenceli anlar yaşattı.

Zafer ile Serkay ise Yunus ve Mehmet'in aksine daha eğlenceli ve lüks tatilin tadını çıkardı. Tekne turu yapan ikili teknede çok keyifli anlar yaşadı.

Zafer ve Serkay yasak tanımadı!
Son bölümünde Santorini'ye misafir olan Para Bende ekibi neşeli görüntüleri ile yine izleyenleri ekrana kilitledi. Para Bende son bölümde bin doları kazanan ekip olan Zafer ve Serkay, tatillerinde tekne turunu tercih etti. Tekneden atlamanın yasak olduğunu söyleyen Serkay, bu yasağı deldiklerini söyledi ve teknedeki herkesle birlikte denize atladılar.

Görüntülenme : 617 Yayınlanma Tarihi: 06/10/2016 10:51:19

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin