Papa'nın Instagram beğenisi skandal yarattı! Güzel modelin fotoğrafına like attı...

Katoliklerin ruhani lideri Papa Françesko'nun Instagram hesabından Brezilyalı modele gelen beğeni adeta olay yarattı. Ateşli model Natalia Garibotto'nun fotoğrafına Papa Françesko'nun hesabından like gelince ortalık karıştı.

Yayınlanma Tarihi: 19.11.2020 00:18
Değiştirme Tarihi: 19.11.2020 00:18
Papa'nın Instagram beğenisi skandal yarattı! Güzel modelin fotoğrafına like attı...

Brezilyalı ünlü model Natalia Garibotto'nun Instagram hesabında yayınladığı bir fotoğrafa gelen beğeni tüm dünyada şok etkisi yarattı. Katoliklerin ruhani lideri Papa Françesko'nun Instagram hesabından, güzel modelin fotoğrafına like gelmesi skandal bir olaya dönüştü.

Brezilyalı ünlü model Natalia Garibotto, tribün lideri kıyafetleriyle çekilen fotoğrafının Papa'nın Instagram tarafından teyit edilen hesabından beğenildiğini doğruladı.

Şaşırtan olayla ilgili konuşan Garibotto, "Annem seksi fotoğraflarımdan nefret ediyor olabilir fakat Papa çift tıklıyor" diye şaka yapmayı ihmal etmedi.

'Gizemli' olay, 13 Kasım Cuma günü yaşandı. Papa'nın hesabından Natalia Garibotto'nun yarı çıplak bir fotoğrafı beğenildi. Fakat takip eden gün 'like' kaldırıldı. Vatikan ise konuya ilişkin bir açıklama yaptı.

Catholic Haber Ajansı'nın bildirdiğine göre; Papa Françesko'nun sosyal medya hesapları bir ekip tarafından yönetiliyor ve söz konusu fotoğrafın nasıl beğenildiğine ilişkin bir iç soruşturma başlatıldı.