Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Özge Ulusoy ile Hayatın Renkleri TV8,5'da...

Özge Ulusoy ile Hayatın Renkleri TV8,5'da...

Özge Ulusoy ile Hayatın Renkleri 6 Şubat Pazartesi günü TV8,5 ekranlarında...

05.02.2017 14:06

Hayat, sağlık ve güzelliğe dair her şeyin konuşulduğu Özge Ulusoy İle Hayatın Renkleri hafta içi her gün TV8,5 ekranında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

Uzman doktorların altın tavsiyelerini, doğru beslenmenin reçetelerini, güzelliğin bilinmeyen sırlarını ve ünlülerin hayatlarına dair merak ettiğiniz her şeyi bu programda bulacaksınız.

Özge Ulusoy İle Hayatın Renkleri’ nin 6 Şubat Pazartesi konukları; Kalp ve İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Refleksoloji Eğitmeni Pelin Balı ve Astrolog Aşkın Şengün.

“Özge Ulusoy İle Hayatın Renkleri” hafta içi her gün canlı yayınla 08.00’de TV8,5 ‘ta.

Hayat, sağlık ve güzelliğe dair her şeyin konuşulduğu Özge Ulusoy İle Hayatın Renkleri hafta içi her gün TV8,5 ekranında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.  Uzman doktorların altın tavsiyelerini, doğru beslenmenin reçetelerini, güzelliğin bilinmeyen sırlarını ve ünlülerin hayatlarına dair merak ettiğiniz her şeyi bu programda bulacaksınız.  Özge Ulusoy İle Hayatın Renkleri’ nin 6 Şubat Pazartesi konukları; Kalp ve İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Refleksoloji Eğitmeni Pelin Balı ve Astrolog Aşkın Şengün.  “Özge Ulusoy İle Hayatın Renkleri” hafta içi her gün canlı yayınla 08.00’de TV8,5 ‘ta.

Yorumlar | 3
üye profil
ilknur ÇAKMAK 1 yıl önce
İlknur ÇAKMAK İsim Analizi
Darya şırın 2 yıl önce
Dr gökhan mamuru seyrediyorum bir müslüman ülke tvde tanrı cocuklara seslenir tabiat ana seslenir gibi cümleler kurarak beni rahatsız etti bunlar din dışı cümleler müslüman olarak kınıyorum
seçkin özyavaş 2 yıl önce
özge hanım hayatın renkleri purogramınıza yüz estetikle ilgili benide dahil ederseniz sevinirim