Özge Ulusoy ile Hayatın Renkleri TV8,5'da...

Özge Ulusoy ile Hayatın Renkleri TV8,5'da...

Özge Ulusoy ile Hayatın Renkleri 6 Şubat Pazartesi günü TV8,5 ekranlarında...

Hayat, sağlık ve güzelliğe dair her şeyin konuşulduğu Özge Ulusoy İle Hayatın Renkleri hafta içi her gün TV8,5 ekranında izleyici ile buluşmaya devam ediyor.

Uzman doktorların altın tavsiyelerini, doğru beslenmenin reçetelerini, güzelliğin bilinmeyen sırlarını ve ünlülerin hayatlarına dair merak ettiğiniz her şeyi bu programda bulacaksınız.

Özge Ulusoy İle Hayatın Renkleri’ nin 6 Şubat Pazartesi konukları; Kalp ve İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Refleksoloji Eğitmeni Pelin Balı ve Astrolog Aşkın Şengün.

“Özge Ulusoy İle Hayatın Renkleri” hafta içi her gün canlı yayınla 08.00’de TV8,5 ‘ta.

Hayat, sağlık ve güzelliğe dair her şeyin konuşulduğu Özge Ulusoy İle Hayatın Renkleri hafta içi her gün TV8,5 ekranında izleyici ile buluşmaya devam ediyor. Uzman doktorların altın tavsiyelerini, doğru beslenmenin reçetelerini, güzelliğin bilinmeyen sırlarını ve ünlülerin hayatlarına dair merak ettiğiniz her şeyi bu programda bulacaksınız. Özge Ulusoy İle Hayatın Renkleri’ nin 6 Şubat Pazartesi konukları; Kalp ve İç Hastalıkları Uzmanı Prof. Dr. Canan Karatay, Refleksoloji Eğitmeni Pelin Balı ve Astrolog Aşkın Şengün. “Özge Ulusoy İle Hayatın Renkleri” hafta içi her gün canlı yayınla 08.00’de TV8,5 ‘ta.

Görüntülenme : 1090 Güncelleme Tarihi: 05/02/2017 14:42:42
Yayınlanma Tarihi: 05/02/2017 14:06:55

Haber Yorumları (3)

500
 • ilknur ÇAKMAK
  7 ay önce
  İlknur ÇAKMAK İsim Analizi
 • Darya şırın
  8 ay önce
  Dr gökhan mamuru seyrediyorum bir müslüman ülke tvde tanrı cocuklara seslenir tabiat ana seslenir gibi cümleler kurarak beni rahatsız etti bunlar din dışı cümleler müslüman olarak kınıyorum
 • seçkin özyavaş
  8 ay önce
  özge hanım hayatın renkleri purogramınıza yüz estetikle ilgili benide dahil ederseniz sevinirim

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin