Hakan Peker yeni şarkısıyla geliyor!

Hakan Peker, yeni şarkısıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Yayınlanma Tarihi: 27.05.2014 16:16
Değiştirme Tarihi: 27.05.2014 16:30
Hakan Peker yeni şarkısıyla geliyor!

Hakan Peker, yeni şarkısıyla hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

Magazin dünyasından son dakika gelişmeler anında acunn.com'da. Kim, kiminle, nerede, kim hakkında ne söyledi,   magazin dünyasındaki son gelişmeler için acunn.com internet sitesini ziyaret edin.

Uzun bir ara verdikten sonra yeniden hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanan Hakan Peker'in yeni klibinde ünlü manken Özge Ulusoy rol aldı.

Yeni şarkısı 'Mütemadiyen' ile hayranlarıyla yeniden buluşmaya hazırlanan Hakan Peker, şarkısının klip çekimlerini de tamamladı. Bir dans yarışmasında birlikte yarıştığı arkadaşı Özge Ulusoy ile kamera karşısına geçen Peker, dans performansıyla da görsel bir şova imza attı.

Ünlü şarkıcının klipteki rol arkadaşı Özge Ulusoy, “Hakan Peker benim için Türk popunun mihenk taşı. Onun klibinde rol almak benim için güzel bir anı olacak. İzlediğimde de bu güzel günü hatırlayacağım” dedi. Önümüzdeki aylarda bir de sinema filmi çekmeyi planladığını anlatan Peker, “Çok iddialı bir film olacak. Ekim ayında vizyona girmeyi planlıyoruz. Özge de filmde rol alacak. Filmde de beraber oynayacağız” dedi.

magazin gündemi