Özge Özberk'e Kocasından Şok Suçlama!

Ünlü oyuncu Özge Özberk, “Beni aldattı” diyerek 3 ay önce boşanma davası açan 5 yıllık eşi iş adamı Hayim Sadioğlu’nun bu kez kendisinden af dilediği iddiasıyla gündeme geldi.

Yayınlanma Tarihi: 14.07.2012 10:19
Değiştirme Tarihi: 14.07.2012 10:23
Özge Özberk'e Kocasından Şok Suçlama!
Özberk geçen cumartesi akşamı Şişli’de bir kız arkadaşıyla yürürken heyecanlı heyecanlı 3 ay boyunca hiç aramayan eşinin şimdi kendisinden af dilediğini anlatırken görüldü. Ancak avukatı Fügen Akgün aracığıyla boşanma davası açan Sadioğlu Özberk’ten kesinlikle af dilemediğini ve davasını geri almadığını açıkladı.
    Haber ile ilgili metin girin!.
  ‘Dava devam ediyor’
  Sadioğlu’nun avukatı Fügen Akgün ise “Boşanma davası devam ediyor. Davayla ilgili gizlilik kararımız var ama müvekkilimin asla bir barışma talebi olmadı, olmayacak da... Boşanma davasının konusu sadakatsizlik ve dava dosyasında yer alan delil ve belgelerimiz de aldatmayı ispat edecek yeterlilikte.

Hayim Sadioğlu, eşinin kendisini aldattığından emin olduktan sonra evden ayrılmasını istemiş, boşanma davası açacağını da kendisine bildirmiştir. Bir maden şirketi ortağı olan Hayim Sadioğlu’nun uzun süredir işsiz olduğu iddiası da gerçek değildir, yaptığı ödemeler, Özge Özberk’le beraber yaşadığı dönemde Kilyos’ta oturdukları evin kime ait olduğu da ortadadır” dedi.
  Özge Özberk Foto Galerisi İçin Tıklayınız...

Haber ile ilgili metin girin!.