Oyuncu Özgür Aydın taksi şoförünü darp mı etti? Özgür Aydın kimdir?

Oyuncu Özgür Aydın taksi şoförünü darp mı etti? Özgür Aydın kimdir?
Yayınlanma Tarihi: 12.02.2019 14:54 | Değiştirme Tarihi: 12.02.2019 14:54

'Olacak O Kadar' ve 'Güldür Güldür Show' ile tanınan ünlü oyuncu Özgür Aydın'ın bindiği takside taksi sürücüsünü darp ettiği iddia edildi. Özgür Aydın'ın taksiciye 'Sen yandın' demesine kameralara yansıdı.

Olay, geçtiğimiz gece Kadıköy'de meydana geldi. İddiaya göre, ünlü oyuncu Özgür Aydın, arkadaşlarıyla taksiye bindi ve kısa bir süre gittikten sonra araçtan indi. Araçtan inen Özgür Aydın ve arkadaşları sonrasında yeniden araca geri döndü. 

Bu sırada aracın kapı lastiğini gören taksi şoförü aracından inerek düşen lastiği yerine taktı. Bu esnada da aralarında sözlü bir tartışma yaşandı, Özgür Aydın aracın kapısını üzerine kapattı. Kapanan kapı taksi sürücüsünün koluna çarptı. Sonrasında gerilim arttı ve Özgür Aydın ve arkadaşları taksi şoförünün elinden telefonu alarak onu darp etti.

Yaşananlar sonrası taksi sürücüsü diğer telefonundan arkadaşına haber verince işler daha da büyüdü, tehditler havada uçuştu ve hatta bıçak kullanıldı. Olay polise intikal etti, taraflar güçlükle yatıştırılarak karakola götürüldü. 

Taraflar karakolda birbirlerinden şikayetçi oldu ve olay yargıya taşındı.