Oyuncu Özgür Aydın taksi şoförünü darp mı etti? Özgür Aydın kimdir?

Oyuncu Özgür Aydın taksi şoförünü darp mı etti? Özgür Aydın kimdir?
Yayınlanma Tarihi: 12.02.2019 14:54 | Değiştirme Tarihi: 12.02.2019 14:54

'Olacak O Kadar' ve 'Güldür Güldür Show' ile tanınan ünlü oyuncu Özgür Aydın'ın bindiği takside taksi sürücüsünü darp ettiği iddia edildi. Özgür Aydın'ın taksiciye 'Sen yandın' demesine kameralara yansıdı.

Olay, geçtiğimiz gece Kadıköy'de meydana geldi. İddiaya göre, ünlü oyuncu Özgür Aydın, arkadaşlarıyla taksiye bindi ve kısa bir süre gittikten sonra araçtan indi. Araçtan inen Özgür Aydın ve arkadaşları sonrasında yeniden araca geri döndü. 

Bu sırada aracın kapı lastiğini gören taksi şoförü aracından inerek düşen lastiği yerine taktı. Bu esnada da aralarında sözlü bir tartışma yaşandı, Özgür Aydın aracın kapısını üzerine kapattı. Kapanan kapı taksi sürücüsünün koluna çarptı. Sonrasında gerilim arttı ve Özgür Aydın ve arkadaşları taksi şoförünün elinden telefonu alarak onu darp etti.

Yaşananlar sonrası taksi sürücüsü diğer telefonundan arkadaşına haber verince işler daha da büyüdü, tehditler havada uçuştu ve hatta bıçak kullanıldı. Olay polise intikal etti, taraflar güçlükle yatıştırılarak karakola götürüldü. 

Taraflar karakolda birbirlerinden şikayetçi oldu ve olay yargıya taşındı.

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.