Otobanda can pazarı! Zincirleme kazada 12 kişi yaralandı...

İzmir-Aydın otobanında yaşanan feci kazada resmen can pazarı yaşandı. Yağış sonrası ıslanmış olan yolda kayan araç kamyonetin resmen altına girdi. Yaşanan kazada 12 kişi yaralanırken, haşata dönmüş aracın içinden çıkartılan vatandaşlar adeta mucize eseri hayatta kaldı.

Yayınlanma Tarihi: 29.10.2020 13:23
Değiştirme Tarihi: 29.10.2020 13:23
Otobanda can pazarı! Zincirleme kazada 12 kişi yaralandı...

İzmir-Aydın otobanında meydana gelen korkunç kazada adata 12 kişi mucize eseri hayatta kaldı. Yağış sonrasında kayganlaşan yolda kamyonetin altına giren bir otomobil resmen haşata döndü.

Kaza 75. yıl Selatin Tüneli yakınlarında meydana geldi. Edinilen bilgiye göre Aydın-İzmir otobanında seyir halinde olan 64 NH 5419 plakalı otomobil önünde seyreden tırın altına girdi. Meydana gelen kazada tırın altına giren otomobile arkadan gelen bir başka araç çarptı. Çok sayıda aracın karıştığı kazada 12 kişinin yaralandığı ve çeşitli hastanelere kaldırıldığı öğrenildi.

Kaza nedeniyle Aydın-İzmir otobanı bir süre trafiğe kapandı. Bölgeye sevk edilen görevliler tarafından yapılan çalışmaların ardından yol yeniden trafiğe açıldı. Kaza ile ilgili başlatılan soruşturmanın devam ettiği, yaralıların bazılarının durumlarının ciddi olduğu öğrenildi.

Etiketler: izmir - aydın - kaza - korkunç kaza