Ön otopsi raporu ortaya çıktı: Harbiye'deki lüks oteldeki çifte ölümün sırrı çözüldü

İstanbul Harbiye'de bulunan bir otelde ölü bulunun çiftle ilgili ön otopsi raporu ortaya çıktı. Tutanakta yer alan bilgilere göre, çiftin ölüm nedeni, kullandıkları uyuşturucu... Beş yıldızlı otelde yaşanan bu olayda 42 yaşındaki Hiranur Korkmaz ve 28 yaşındaki Muhammet Osman Gürlek hayatlarını kaybetmişti.

Yayınlanma Tarihi: 25.03.2021 15:18
Değiştirme Tarihi: 25.03.2021 15:18
Ön otopsi raporu ortaya çıktı: Harbiye'deki lüks oteldeki çifte ölümün sırrı çözüldü

Sabah'tan Yunus Emre Kavak'ın haberine göre, İstanbul Harbiye'de bulunan 5 yıldızlı bir otele Hiranur Korkmaz ve Muhammet Osman Gürlek, cuma günü giriş yaptı. Otelden ayrılmaları gereken gün gelmesine rağmen odalarından çıkmayan çift için Pazartesi günü otel görevlisi yedek anahtarla içeri girdi. 

HAREKETSİZ YERDE YATARKEN BULUNDULAR

Görevli, içeride Hiranur Korkmaz'ın yatak üzerinde, Muhammet Osman Gürlek'in ise banyo girişinde hareketsiz yattığını görünce polise haber verdi. Otel görevlilerinin durumu bildirmesinin ardından, Şişli İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri ve sağlık ekipleri otele geldi.

Haber ile ilgili metin girin!.

"ARADIK ANCAK ULAŞAMADIK"

Polis ve savcının incelemesinde, ikilinin ölümünde herhangi bir darp ve yara izine rastlanılmadı. Otel görevlileri ifadesinde, "Cuma günü giriş yapan ikilinin bugün çıkmaları gerekiyordu. Anahtar teslim edilmeyince kendilerini aradık ancak ulaşamadık.

Haber ile ilgili metin girin!.

Kapıyı açmak istediğimizde arkadan sürgülü olduğunu gördük. Aynadan bir kadının yatak üzerinde yattığını gördük. Teknik elemanların yardımıyla kapıyı açıp içeri girdiğimizde kadının yatak üzerinde, erkeğin ise banyo girişince yattığını gördük" dedikleri öğrenildi. Olay yerinde yapılan incelemenin ardından Hiranur Korkmaz ve Muhammet Osman Gürlek'in cenazeleri Adli Tıp Kurumu'na kaldırıldı. Yapılan incelemede ikilinin aldıkları kokaine bağlı öldükleri belirlendi.