Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Omar Sad, O Ses Türkiye sahnesini salladı

Omar Sad, O Ses Türkiye performansı ile büyüledi. O Ses Türkiye sahnesinde 'Aisha' performansı ile tüm jüri üyelerini döndüren Omar Sad, izleyiciden de tam not aldı

06.12.2016 15:34

Omar Sad, O Ses Türkiye'de 'Aisha' performansı ile herkesi etkiledi. Performansıyla tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Omar Sad, Sibel Can'ın isteği ile bir parça daha seslendirdi. O Ses Türkiye sahnesinde ikinci performans olarak 'Abdelkader' şarkısını seslendiren Omar Sad'a Sibel Can dansı ile eşlik etti.

Sibel Can bombayı patlattı...
O Ses Türkiye sahnesine çıkan Omar Sad, performansı ile stüdyoyu salladı. O Ses Türkiye stüdyosuna renk getiren yarışmacı art arda söylediği iki parça ile adeta büyüledi. İzleyenleri ekrana kilitleyen Omar Sad'ı jüri üyeleri takımlarına kazandırmak için büyük mücadele sergiledi.

İngilizce ve Fransızca konuşabildiğini söyleyen Omar Sad, Sibel Can'ı üzdü. Türkçe konuşamayan yarışmacılarla diyalog kurmakta zorlanan Sibel Can, Hadise'nin yarışmacıyla Fransızca konuşması üzerine 'Ben konuya Fransız kaldım' diyerek izleyenleri güldürdü.

Gökhan isyan etti
Omar Sad'ın kararını soran Acun Ilıcalı'nın sözlerini yanlış anlayan Gökhan Özoğuz isyan etti. Yarışmacıyı çok istediklerini söyleyen Gökhan Özoğuz'un bu anlardaki sözleri izleyenleri güldürdü.

Yorumlar | 0
üye profil