Ölen babasına 4 yıl boyunca mesaj attı, sonunda gelen cevap ile hayatının şokunu yaşadı

23 yaşındaki ABD Arkansaslı Chastity Patterson, 4 yıl önce babasını kaybetmişti. O günden itibaren hayatındaki tüm gelişmeleri babasının telefonuna mesaj atan Patterson, 4. yılın sonunda hiç beklemediği bir cevapla karşılaştı... İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2019 16:15
Değiştirme Tarihi: 28.10.2019 16:15
Ölen babasına 4 yıl boyunca mesaj attı, sonunda gelen cevap ile hayatının şokunu yaşadı

Dört yıl önce babasını kaybeden Arkansaslı 23 yaşındaki Chastity Patterson, dinlediğini umarak her gün hayatındaki güncel olayları babasına mesaj atarak bildirdi. 

Dört yıl önce babasını kaybeden Chastity Patterson, önceki gün bir yılın nasıl geçtiğini ve mezuniyet, üniversite ve arkadaşlarıyla yaşadıklarını bir mesajla anlattı. Her yıl babasına mesaj atan Patterson bu sefer hiç beklemediği bir cevap aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Patterson’ın mesajının ardından bir yanıt geldi. Mesajda, “Merhaba canım. Ben senin baban değilim, ama son 4 yıldır tüm mesajlarını alıyorum” ifadesi kullanılmıştı. İsminin Brad olduğunu söyleyen adam Chastity’ye, Ağustos 2014’te kızını bir araba kazasında kaybettiğini söyledi. Brad, mesajlarının onu da hayatta tuttuğunu söyleyerek daha önce ulaşmak istediğini ama kalbinin kırılacağını düşünerek yapamadığını söyledi. 

Kaynak: SÖZCÜ