Öldürülen öğretim üyesi Aylin Sözer'in öğrencilerine yaptığı konuşma sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı

İstanbul Aydın Üniversitesi Öğretim Üyesi Dr. Aylin Sözer'in eski erkek arkadaşı olduğu iddia edilen Kemal Ayyıldız tarafından canice katledilişi, Türkiye'nin en çok konuştuğu konulardan biri oldu. İşlenen bu kadın cinayetiyle ilgili son dakika gelişmeleri yaşanırken, Aylin Sözer'in mezuniyet töreninde pasta kesmeden önce yaptığı konuşma da sosyal medyada ilgi gördü. Aylin Sözer'in öğrencilerine nasihatı binlerce kez paylaşıldı. 

Yayınlanma Tarihi: 30.12.2020 12:20
Değiştirme Tarihi: 30.12.2020 12:20

Öğretim üyesi Dr. Aylin Sözer'in ölümü, tüm Türkiye'yi yasa boğdu. Aylin Sözer'in öğrencilerinin mezun olduğu törende pasta kesmeden önce yaptığı konuşma sosyal medyada çok büyük ilgi gördü. Öğrencilerine güzel temennilerde bulunan Aylin öğretmenin sözleri izleyenleri gözyaşlarına boğdu.   

Sosyal medyada duygularını dile getiren öğrencileri cinayete büyük tepki gösterirken aynı zamanda Sözer ile yaşadıkları anlara ilişkin görüntüler de paylaştılar. Aylin Sözer'in öğrencilerinin mezun olduğu törende pasta kesmeden önce yaptığı konuşma sosyal medyada paylaştı. Öğrencilerine hayata dair güzel temennilerde bulunan Sözer, yaptıkları mesleğin önemine de dikkat çekiyor.