Olay yerine aynı boyutlarda varil getirildi: Pınar Gültekin cinayetinin işlendiği bağ evi böyle görüntülendi

Son dakika haberi... Muğla'da üniversite öğrencisi olan ve erkek arkadaşı Cemal Metin Avcı tarafından vahşice katledilen Pınar Gültekin'in öldürüldüğü olayla ilgili son dakika gelişmesi yaşandı. Gültekin'in öldürüldüğü bağ evinde bugün keşif yapılacağı belirtildi. Öte yandan Pınar Gültekin'in öldürüldükten sonra yakıldığı ve üzerine beton dökülerek toprağa gömüldüğü varilin de bir benzeri Emniyet güçleri tarafından bağ evine getirildi. İşte Türkiye'nin konuştuğu Pınar Gültekin cinayetiyle ilgili son dakika ayrıntıları... 

Yayınlanma Tarihi: 22.12.2020 13:47
Değiştirme Tarihi: 22.12.2020 13:47
Olay yerine aynı boyutlarda varil getirildi: Pınar Gültekin cinayetinin işlendiği bağ evi böyle görüntülendi

Türkiye'nin günlerce konuştuğu Pınar Gültekin cinayetiyle ilgili yeni son dakika gelişmeleri yaşanıyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.
Temmuz ayında erkek arkadaşı Cemal Metin Avcı tarafından önce boğulan, ardından varile konularak yakılan ve üzerine beton dökülen Pınar Gültekin’in öldürüldüğü Menteşe Karabağlar Yaylasındaki bağ evi Drone ile havadan görüntülendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Cinayet zanlısı Cemal Metin Avcı’nın keşif için cinayetin işlendiği eve getirilmeden önce havadan Drone ile görüntülenen bağ evine yapılan ilk duruşmada verilen ara karar gereği cinayet gecesi Pınar Gültekin’in öldürüldükten sonra yakıldığı ve üzerine beton döküldüğü varil ile aynı ölçülerdeki varil de Emniyet ekipleri tarafından bağ evine getirildi.

Keşif öncesi çevrede geniş güvenlik önlemi alınırken, sanık Cemal Metin Avcı bağ evine getirilerek keşif saati bekleniyor.

Kaynak: İHA