Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Oktay Kaynarca Nişanlandı

Oktay Kaynarca Nişanlandı

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, uzun bir süredir birlikte olduğu ve sır gibi sakladığı sevgilisi Melek Angun ile nişanlandı.

28.05.2012 11:58

Ünlü oyuncu Oktay Kaynarca, uzun bir süredir birlikte olduğu ve sır gibi sakladığı sevgilisi Melek Angun ile nişanlandı.Sevgilisi Melek Angun'un Bursa'nın Mustafakemalpaşa ilçesinde bulunan ailesi ile 10 gün önce tanışan Oktay Kaynarca, dün akşam saatlerinde tekrar Bursa'ya gelerek, aile arasında düzenlenen sade bir törenle nişan yüzüğünü taktı.

Haber ile ilgili metin girin!.Kaynarca'nın yakın arkadaşı olan oyuncu Selçuk Yöntem'in yanı sıra annesi, eniştesi ve çekimleri devam eden dizinin yönetmeni Mustafa Şevki Doğan'ın da katıldığı nişan töreni, yaklaşık 4 saat sürdü. Haber ile ilgili metin girin!.Tören boyunca basına görüntü vermek istemeyen çift, nişan töreni sonrası da herhangi bir açıklama yapmaktan kaçındı. Ünlü oyuncu, rol aldığı yeni dizinin yayınlandığı televizyon kanalının reklam bölümünde görevli olan ve tiyatro eğitimi aldığı öğrenilen nişanlısı Melek Angun ile ne zaman dünya evine gireceği sorusunu yanıtsız bıraktı.Ünlü oyuncu, nişanın ardından çekimler için hemen İstanbul'a döndü.
Yorumlar | 0
üye profil