Oğlunun doğum günü için alışverişe gidiyordu! Feci şekilde can verdi... Eşinin paylaşımı yürek burktu

Gelen son dakika haberine göre Antalya'nın Finike ilçesinde feci bir trafik kazası meydana geldi. Oğlunun doğum günü alışverişi için otomobille seyir halinde olan 31 yaşındaki Zeynep Apçin, kamyonun çarpması sonucu hayatını kaybetti. Acılı eş Mehmet Apçin ise Facebook hesabında yaptığı paylaşım ile yürekleri yaktı. Apçin, "Oğlumun doğum günü, eşimin, aşkımın, 13 yıllık hayat arkadaşımın ölüm günü oldu. Ben senden razıydım aşkım, Allah da senden razı olsun" dedi.

Yayınlanma Tarihi: 30.04.2021 12:56
Değiştirme Tarihi: 30.04.2021 12:56
Oğlunun doğum günü için alışverişe gidiyordu! Feci şekilde can verdi... Eşinin paylaşımı yürek burktu

Antalya'daki trafik kazası haberi, dün öğle saatlerinde Finike-Kumluca karayolu üzerinde yaşandı. 5. yaş günün kutlayacak oğlu Cemil için alışveriş yapmaya çıkan 31 yaşındaki Zeynep Apçin'in otomobiline sinyalizasyon ışıklarında kamyon çarptı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Otomobil, çarpmanın etkisiyle metrelerce sürüklenirken, Apçin'in aracı hurdaya döndü. Kazada, otomobil sürücüsü Zeynep Apçin yaşamını yitirdi, oğlu Cemil ile yakınları Selda (41), Emine (25), Hatice (15) ve Arife Miray Apçin (5) yaralandı. Yaralılar hastanede tedaviye alınırken, kamyon şoförü E.A. ise gözaltına alındı.

Haber ile ilgili metin girin!.

EŞİNDEN BURUK PAYLAŞIM

Zeynep Apçin'in cenazesi dün akşam saatlerinde Hasyurt Yarbaşı Mezarlığı’nda toprağa verildi. Apçin'in eşi Mehmet Apçin, sosyal medya hesabından buruk bir paylaşım yaptı. Mehmet Apçin paylaşımında şu ifadeleri kullandı:

Haber ile ilgili metin girin!.

"Bugün oğlum Cemil 5 yaşında. Biz de 5'inci doğum gününü kutlayacaktık. Diğer 4 doğum günündeki mutluluk fotoğraflarına 5'inci fotoğrafı ekleyecektik ama ekleyemedik. Rabbim izin vermedi. Oğlumun doğum günü, eşimin, aşkımın, 13 yıllık hayat arkadaşımın ölüm günü oldu. Onu kara toprağa verdim. Acım çok çok büyük, tarifi yok bu acının. Biz birbirimizi çok sevdik. Ben senden razıydım aşkım. Cemilimin, çocuğumun anası. Allah da senden razı olsun. Nur içinde yat, mekanın cennet olsun. Seni çok seviyorum."