Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Öfkeli koca dehşet saçtı

Öfkeli koca dehşet saçtı

İzmir'in Tire ilçesinde 4 ay önce kendisini terk eden eşinin birlikte yaşadığı şahsın babasının evini basan öfkeli koca, av tüfeğiyle ev sahibini vurarak öldürürken, eşini yaraladı.

02.06.2015 01:49

İddiaya göre, 1 çocuk annesi N.Ö. (29), geçen Şubat ayının başında uzun yıllar evli kaldığı eşi Bayram Ö'yü (32) terk ederek, gönül ilişkisi yaşadığı öne sürülen Ş.Ç. (35) ile birlikte kaçtı. 4 aydır saklanan çift, yaklaşık 1 hafta önce S.Ç'nin Somak'ta bulunan baba evine geldi. Bayram Ö. ise kendisini terk eden eşinin izini her yerde aradı. 14 Şubat'ta sosyal paylaşım sitesi üzerinden "Benimle olmayanı ben kimseye yar etmem" paylaşımında bulunan öfkeli koca, eşinin Somak'ta olduğu bilgisi üzerine Büyükkömürcü'deki evinden av tüfeğini de alarak motosikletle Somak Mahallesi'ndeki Hikmet Ç.'nin (71) evine gitti. Evinin bahçesinde arı kovanlarıyla uğraşan Hikmet Ç. daha ne olduğunu anlamadan öfkeli kocanın kurşunlarına hedef oldu. Göğsünden vurulan yaşlı adam kaçmak isterken evinin balkonuna yığılıp kaldı.

Terk ettiği eşini karşısında gören N.Ö ise paniğe kapılıp evin iç kısmına kaçmak isterken Bayram Ö'nün açtığı ateşle sol bacağı ve sağ kalçasından yaralandı. Bu sırada S.Ç. ise olay anında tuvalette bulunduğu için saldırıdan kurtuldu. Terk ettiği kocasının kurşunlarına hedef olan N.Ö, yakınları tarafından Tire Devlet Hastanesi'ne götürülerek tedavi altına alındı. Hayatını kaybeden Hikmet Ç.'nin cenazesi ise otopsi için İzmir Adli Tıp Kurumu'na gönderildi. Olayın ardından motosikletiyle kayıplara karışan zanlıyı yakalamak için Tire jandarma ve polisi ortak operasyon başlattı. Tire Cumhuriyet Savcılığı olayla ilgili soruşturma başlattı.

Yorumlar | 0
üye profil