Ödül oyununda büyük sürpriz

Ödül oyununda büyük sürpriz
Yayınlanma Tarihi: 11.02.2019 09:51 | Değiştirme Tarihi: 11.02.2019 09:51

Survivor Türkiye-Yunanistan beşinci bölümde takımlar ödül oyunu için karşı karşıya geldi. İşte 5.bölüm ödül oyununun kazananı...

Survivor Türkiye-Yunanistan, 5.bölümü ile ekranlara geldi. Heyecanın giderek yükseldiği karşılaşmada takımlar bu kez erzak ödülü için yarıştı. Yarışmaya önde başlayan Survivor Yunanistan takımı art arda aldığı sayılar ile motive oldu. Hız ve engellerde sorun yaşamayan Türk takımı, atışlarda üstünlüğü Yunan takımına kaptırdı. Parkurun son aşamasında değişen dengeler, her seferinde  skorun kıl payı değişmesine sebep oldu.

''Mücadeleyi asla bırakmayın''

Mücadeleyi bırakmayan Türk takımı birbirine parkur hakkında tüyolar verip motivasyonu yükselterek karşılaşmaya devam etti. Oyun esnasında ufak çaplı sakatlıklar yaşayan yarışmacılar mücadeleyi elden bırakmadı. Skor 4-0 olduktan sonra Acun Ilıcalı ''Bu oyun buradan döner mi?'' sorusuna ''Başka bir yarışmacı grubu olsa dönmez derim ama, bizim yarışmacılarımız bu oyunu buradan döndürebilir'' yanıtını verdi. 

Ödül oyununun kazananı Yunan takımı oldu

Ecem'in sakatlanması ile duran tur, Sude ve Yusuf'un mücadelesi ile devam etti. Hızlı bir yarışmacı olan Sude, yeni bir parkur olmasının dezavantajı ile oyuna başladı. Şanssız bir gün olarak değerlendirilen ödül oyununda erzak, 5-0'lık üstünlük ile Yunan takımının oldu. 

İZLEMEK İÇİN:

ÖDÜL OYUNUNDA BÜYÜK SÜRPRİZ