Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Yunanistan bu akşam başlıyor

O Ses Yunanistan bu akşam başlıyor. Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye son bölümde O Ses Yunanistan (The Voice Greece) müjdesini verdi.

16.11.2016 12:21

O Ses Yunanistan (The Voice Greece), başlıyor. Müjdeyi Acun Ilıcalı O Ses Türkiye'nin dün akşam yayınlanan son bölümünde verdi. O Ses Türkiye son bölüme katılan Aysun Hüseyin isimli yarışmacının Yunanistan'da yaşadığını söylemesinin ardından Acun Ilıcalı, O Ses Yunanistan ile ilgili müjdeyi verdi. O Ses Yunanistan ile ilgili bilgi de veren Acun Ilıcalı, programın ilk fragmanını izleyenlerle paylaştı.

Acun Ilıcalı'nın O Ses Yunanistan çekimlerinin başladığını sosyal medyada paylaşmasının ardından yayın gününün geldiğini O Ses Türkiye'de açıkladı. O Ses Yunanistan'ın ilk fragmanının da yayınlandığı gecede Acun Ilıcalı, yurt dışında Acun Medya'nın ilk prodüksüyonu olduğu için gururlu olduklarından bahsetti. Jüri üyelerinin de tebrik ettiği O Ses Yunanistan'ın fragmanı da büyük beğeni topladı.

O Ses Yunanistan'ın tanıtımını daha önce sosyal medyadaki takipçileriyle de paylaşan Acun Ilıcalı, videonun altına şu notu düştü:

"Acunmedya olarak gururluyuz, beklediğimiz gün geldi, ilk defa yurtdışında bir prodüksiyon yapıyoruz. İşte O Ses Yunanistan tanıtımı... Haftaya bugün yayındayız. Sizler bizi seyrettiniz, sayenizde başarımızı dünyaya duyurduk ve şimdi de O Ses Yunanistan ile Yunanistan seyircisinin karşısına çıkıyoruz. Bizi bugüne kadar destekleyen tüm seyircilerimize sonsuz tesekkürler. Bakın bakalım, jürimizi beğenecek misiniz? Hedefimiz Yunanistan'da da 1 numara olmak, süper bir jüri ve ekip kurduk. Ratingler iyi gelirse benden, kötüyse başkasından duyarsınız :))"

Yorumlar | 0
üye profil