Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye yine TV8 ekranlarında rüzgar estirdi!

O Ses Türkiye yine TV8 ekranlarında rüzgar estirdi!

TV8'in ilgiyle takip edilen şarkı programı O Ses Türkiye, 11. bölümüyle TV8 ekranlarındaydı.

23.10.2016 23:35

Ekranların vazgeçilemeyen ses yarışması programı O Ses Türkiye, yine büyülemeye devam etti. Yayınlandığı ilk günden bugüne kadarki süreçte her gün biraz daha izleyici kitlesini genişleten O Ses Türkiye, son bölümüyle yine hafızalarda yer edindi. 11. bölümüyle ekranlara gelen enfes ses yarışması programı, yine bir birinden yetenekli isimleri ağırladı. Peki O Ses Türkiye'nin son (11.) bölmünde neler yaşandı? Hepsi ve daha fazlası haberimizde...

İşte O SesTürkiye'nin 11. bölümünde yaşananlar...
İtalyan yarışmacı Nico'nun Murat Boz'la olan diyaloğu izleyenleri gülme krizine soktu. Nicola, Murat Boz'a bir Türk gibi 'Eyvallah, sen adamsın' yanıtını verdi.

O Ses Türkiye yarışmacısı Nicola Morano, 'Hello' şarkısını seslendirdi ve Sibel Can, Murat Boz ve Gökhan & Hakan ikilisini döndürmeyi başardı.

Gökhan ve Hakan Özoğuz, sempatikliğiyle tüm stüdyoyu kendisine hayran bırakan Nicola ile Lasciate Mi Cantare şarkısında düet yaptılar.

Sibel Can'ın yarışmacı Kurşun'a seslenişi stüdyoda büyük ses getirdi. Acun Ilıcalı ufak detayı fark ederek açığa çıkarınca herkes gülme krizine girdi.

O SES TÜRKİYE'NİN 11. BÖLÜMÜYLE ALAKALI DAHA FAZLA VİDEO İZLEMEK İSTİYORSANIZ BURAYI TIKLAYINIZ!

O Ses Türkiye'nin 10. bölümünde neler yaşanmıştı!
İşte 10. bölümde yaşananlar...
Hadise, Murat Boz'un kıyafetini çok beğendiğini söyledi ardından kendisi de sahneye çıkarak lacivert kıyafetiyle seyircilerden büyük alkış aldı.

Orhan Arslan'ın performansı sonrasında Gökhan Özoğuz ondan başka bir şarkı istedi. Orhan tekrar söylemeye başlayınca herkes şaşırdı...

Gökhan Özoğuz'un takımında olan ve büyük başarı sağlayan Kaya Aslantepe yeni çıkan single şarkısı Akşamdan Yürürüm'ü O Ses Türkiye'de seslendirdi...

Performansıyla tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Zülfü Asadzade'yi ikna etmek için yoğun bir çaba vardı. Jüri onu takımlarına katmak için adeta yarışa girdi

Bizi takip edin, hayatınızdan eğlence eksik olmasın!
TV8 ekranlarda yer alan yarışma ve eğlence programlarının partlar halindeki videoları sadece acunn.com'da! Sitemizi takipte kalarak TV8'de yayınlanan yarışma programlarının videolarına hem kolayca ulaşabilir, hem de eğlenceli zaman geçirebilirsiniz. 

O Ses Türkiye'de yarışmacı olun!
Ekranlarınız başında O Ses Türkiye'yi izlerken 'Ben de o sahnede olmayım' diyorsanız bize ulaşın. Sesinizi geniş kitlelere duyurmak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurunuz!

O SES TÜRKİYE'YE YARIŞMACI OLARAK KATILMAK İSTIYORUM

Yorumlar | 0
üye profil