O Ses Türkiye yeni sezon 1. bölümü başladı - izle

O Ses Türkiye yeni sezon 1. bölümü başladı - izle

Tv8 ekranlarının sevilen yarışması O Ses Türkiye yeni sezonu 2 Ekim 2016 Pazar akşamı 1. bölümü ile izleyici ile buluştu.

O Ses Türkiye yeni jüri üyesi ve muhteşem sesleriyle sezona bomba gibi girdi. Ekranların en iddialı, en eğlenceli, en renkli yarışması “O Ses Türkiye” bu akşam TV8 ekranlarında başladı. Jüride Hadise, Murat Boz, Gökhan-Hakan Özoğuz ve Sibel Can bulunuyor.

Bu sezon en iyi sesleri seçmek için birbirleriyle yarışan Hadise, Murat Boz, Gökhan-Hakan Özoğuz'un yeni rakibi muhteşem bir müzik kariyeri ve sese sahip olan Sibel Can olacak.

Müzik keyfini soluksuz yaşayacağınız, jürilerin tatlı rekabetine sahne olacak O Ses Türkiye'de sürprizlerle dolu bir sezona hazır olun.

O SES TÜRKİYE'NİN YENİ JÜRİSİ BELLİ OLDU
Ebru Gündeş'in ayrılığının ardından yeni jüri üyesini Acun Ilıcalı duyurdu. O Ses Türkiye'de Ebru Gündeş'in yerine gelecek olan isim Sibel Can oldu.

Haber ile ilgili metin girin!.

EBRU GÜNDEŞ'TEN 'O SES TÜRKİYE' AÇIKLAMASI 

Üç sezondur yarışmada juri koltuğunda oturan sevilen sanatçı Ebru Gündeş ayrılık kararını böyle duyurdu:"3 yıldır büyük bir keyif, heyecan ve mutlulukla oturduğum O Ses Türkiye jüri koltuğumda bu sene bulunamayacağımı büyük bir üzüntü ile bildirmek isterim... Hayatta herkes başına ne gelirse gelsin sağlık sorunu olmadığı taktirde bir şekilde yaşantısına ve işine devam eder, etmek zorundadır bende gücümün yettiğince kendim, ailem ve ekibim adına buna çalışıyorum. O Ses Türkiye ise kocaman bir kadro benimle veya bensiz varlar ve hep de olacaklar inşallah... O yüzden içinde bulunduğum durumdan dolayı dostum Acun Ilıcalı'dan bu sene izin istedim kendisi de her zamanki desteğiyle beni anlayışla karşıladı. Acun ve Acun Medya -Tv 8 ailesi başta olmak üzere Hadise, Murat, Gökhan ve Hakan hepinize minnettarım, sizleri iyi ki tanıdım iyi ki hayatımdasınız ve çok seviliyorsunuz...''

Görüntülenme : 9078 Güncelleme Tarihi: 03/10/2016 00:34:23
Yayınlanma Tarihi: 03/10/2016 00:05:55

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin