Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye yeni bölümüyle TV8'de...

O Ses Türkiye yeni bölümüyle bu akşam TV8 ekranlarında. Birbirinden iddialı seslerin sahneye çıktığı O Ses Türkiye, 20.00'da izleyicisiyle buluşuyor.

10.12.2016 10:37

O Ses Türkiye yeni bölümüyle yine izleyenlerine keyifli anlar yaşatacak. O Ses Türkiye yeni bölümde sahneye çıkan yarışmacı kendisine dönen tüm jüri üyelerini şaşkına çeviriyor. Gizemli yarışmacı izleyenleri ekrana kilitleyecek. Yeni bölümde sahneye çıkan bir diğer O Ses Türkiye yarışmacısı ise söyledikleri ile izleyenleri kahkahaya boğuyor. Jüri ile girdiği diyalog sırasında 6 saat sahnede kaldığını söyleyen yarışmacı, kaç şarkı söylenebileceğini sordu. Acun Ilıcalı'dan gelen 120 şarkı cevabına yarışmacının verdiği cevap izleyenleri güldürdü.

Ekranlarının en sevilen ve en çok izlenen şarkı yarışması O Ses Türkiye, birbirinden iddialı seslerin katılımı ve jürinin keyifli atışmaları ile bu akşam ekranlardaki yerini alacak. Murat Boz, Sibel Can, Hadise ve Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşlerin jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye, Acun Ilıcalı'nın keyifli sunumu ile ekranlara geliyor.

O Ses Türkiye, iddialı yarışmacıları ve sürprizlerle dolu yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil