Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye yeni bölümüyle ekranlara geldi

O Ses Türkiye yeni bölümüyle ekranlara geldi

46. bölümüyle ekranlara gelen O Ses Türkiye, yine adından söz ettirdi.

15.01.2017 23:38

TV8'de yayınlanan O Ses Türkiye, 46. bölümüyle yine büyüledi. Bir birinden yetenekli yarışmacıların boy gösterdiği O Ses Türkiye'de jüri üyeleri yoluna devam etmek istediği 2 yarışmacıdan birini seçti.

Harika seslerin yarıştığı O Ses Türkiye'de nelerin yaşandığını merak ediyor veya yeniden izlemek istiyorsanız aşağıdaki linkleri tıklayabilirsinlz.

İşte O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde yaşananlar...
O Ses Türkiye'de Murat Boz'un yarışmacıları Zafer İrencin 'Ben insan değil miyim?' şarkısıyla, Kıvanç Canalkın ise 'Hoşgeldin' şarkısıyla bire bir eşleşmede yarıştı.

O Ses Türkiye'de Sibel Can 'ın yarışmacıları Tayfun Acımaz 'Islak Islak' şarkısıyla, Mehmet Sak ise 'Feracemin Ucu Sırma' şarkısıyla bire bir eşleşmede yarıştı.

O Ses Türkiye'de Murat Boz'un yarışmacıları Elif Dünüroğlu 'Can't Take My Eyes Off You' şarkısıyla, Karima Gouit ise 'Düm Tek Tek' şarkısıyla bire bir eşleşmede yarıştı.

O Ses Türkiye'de Gökhan & Hakan'ın yarışmacıları Binnaz Tüter 'Hasret' şarkısıyla, İlyas Ekinci ise 'Üryan Geldim' şarkısıyla bire bir eşleşmede yarıştı.

O Ses Türkiye'de Hadise'nin yarışmacıları Sevil Memetova 'One Night Only' şarkısıyla, Evren Gülerman ise 'O Benim Dünyam' şarkısıyla bire bir eşleşmede yarıştı.

O SES TÜRKİYE'NİN 46. BÖLÜMÜNDE YAŞANANLARIN TAMAMI BURADA

Yorumlar | 0
üye profil