O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam TV8'de

Yayınlanma Tarihi: 14.11.2016 10:11 | Değiştirme Tarihi: 14.11.2016 10:11

O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam ekranlara gelecek. Sevilen jürisi ve biribirinden iddialı yarışmacıların katılımı ile O Ses Türkiye TV8'de...

O Ses Türkiye, izleyenleri ekrana kilitleyecek bir bölümle ekrana gelecek. Türkiye'nin en sevilen yarışma programı O Ses Türkiye, bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında olacak. Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşlerin jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye, Acun Ilıcalı'nın keyifli sunumu ile bu akşam TV8 ekranlarındaki yerini alacak.

İddialı yarışmacıların performanslarını sergilediği, jüri üyelerinin ise başarılı yarışmacıları takımlarına dahil etmek için mücadele ettiği O Ses Türkiye; bu akşam ekrandaki yerini alacak.

O Ses Türkiye yeni bölümde Murat Boz, sahneye çıkan yarışmacıyı takımına almak için büyük çaba sarfetti. Tüm jüri üyelerini öven yarışmacının sözlerine bir anda tepki veren Murat Boz şaşırttı. Özellikle Hadise'yi korkutan Murat Boz, izleyenleri yine güldürdü.  Jüri üyelerinin güldüren diyalogları ve yarışmacıların birbirinden iddialı performansları ile O Ses Türkiye, bu akşam ekrana kilitleyecek.

O Ses Türkiye, yeni bölümüyle bu akşam 20.00'da TV8'de...