Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye yeni bölümü ile bu akşam TV8'de

O Ses Türkiye heyecanla beklenen yeni bölümü ile TV8'de. Jürinin güldüren diyalogları ile yarışmacı kapma çabasını ekrana taşıyan O Ses Türkiye bu akşam TV8'de...

04.11.2016 09:36

O Ses Türkiye yine akıllarda kalacak bir bölümle ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Türkiye'nin en sevilen ve en çok izlenen şarkı yarışması O Ses Türkiye, bu akşam 20.00'da yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Jüri koltuğunda Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşlerin oturduğu, sunuculuğunu ise Acun Ilıcalı'nın üstlendiği O Ses Türkiye eğlendirmeye devam ediyor.

Bu vaatler çok konuşulur
O Ses Türkiye sahnesine çıkan birbirinden iddialı isimler jüri üyelerini de kendi aralarında bir yarışa sokuyor. O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde sahnedeki performansının ardından Hadise ve Murat Boz'u döndürmeyi başaran yarışmacı iki ünlü ismin büyük vaatleri ile şok yaşıyor. Hadise'nin Hollanda konserine davet ettiği yarışmacıyı Murat Boz'da Hollanda'da konser programı olduğunu söyleyerek konserine davet ediyor. İki konser daveti alan yarışmacının kararı merak konusu.

Gökhan Özoğuz'un zor anları
Gökhan Özoğuz, Hadise'nin sözlerinin ardından saklanacak yer arıyor. O Ses Türkiye yeni bölümde sahneye çıkan yarışmacıların ilk röportajlarında sevgili, ikinci röportajlarında ise arkadaş olduklarını söylemesi Acun Ilıcalı'nın açıklaması ile ortaya çıkıyor. Konuyu çok merak eden jüri üyeleri yarışmacılarla konuşurken Gökhan Özoğuz'da 'Paparazilik olmuyor mu?' çıkışı geliyor. Acun Ilıcalı'nın cevap verdiği Gökhan'a Hadise'den gelen soru ise herkesi şaşırtıyor. Hadise, Gökhan Özoğuz'un kendisine daha önce sorduğu soruyu hatırlatıyor. Hadise'nin çıkışı Gökhan Özoğuz'u utandırıyor.

Jüri diyalogları ve birbirinden iddialı yarışmacıların performansları ile soluksuz izleyeceğiniz O Ses Türkiye'nin yeni bölümü bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarına geliyor. O Ses Türkiye; cuma, cumartesi ve pazar günleri 20.00'da yeni bölümleri ile TV8'de...

Yorumlar | 1
üye profil
kara üzüm 2 yıl önce
Acun abi sen mukemmel bir adamsin seni seni çok seviyoruz