O Ses Türkiye yeni bölümü bu akşam TV8'de

O Ses Türkiye yeni bölümü ile TV8 ekranlarına geliyor. TV8'in sevilen şarkı yarışması O Ses Türkiye ile ilgili detaylar haberimizde...

O Ses Türkiye, bomba gibi bir bölümde bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarına gelecek. Türkiye'nin en sevilen ve en çok izlenen yarışma programı O Ses Türkiye, jüri üyelerinin ve yarışmacıların kıyasıya mücadelesine sahne olmaya devam ediyor. O Ses Türkiye yeni sezon üçüncü bölümünde performansını sergileyen yarışmacı tüm jürilerin beğenisini kazanıyor. Onu takımlarına katmak için mücadele eden jüri üyeleri yarışmacı için herşeyi yapıyor.

Yarışmacının heyecanını bastırması için Sibel Can'ın su ikram ettiği yarışmacıya Murat Boz yerini veriyor, Hadise ise serinletmek için uğraşıyor. Acun Ilıcalı, yarışmacının tüm bunların ardından Gökhan ve Hakan kardeşleri seçmesinin kendisi için çok etkileyici olacağını söylemesi jüride şok etkisi yaratıyor.

Jürinin büyük mücadelesi
O Ses Türkiye'de birbirinden iddialı isimler sahneye çıkmaya devam ediyor. Jürinin beğeniyle izlediği performansların ardından jüri üyeleri yarışmacıları takımlarına dahil etmek için bu kez kendi aralarında eğlenceli bir yarışa giriyorlar.

Birbirinden eğlenceli anların yaşandığı O Ses Türkiyeyeni bölümü bu akşam 20.00'da TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil