Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'ye damga vuran performans

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Şeyda Erbaş Kasap isimli yarışmacı performansı ile ses getirdi. Şeyda Erbaş Kasap O Ses Türkiye'nin tüm jürisini döndürmeyi başardı.

07.11.2016 11:35

O Ses Türkiye, sahnesine çıkan Şeyda Erbaş Kasap, "Je T'aime" isimli şarkıyı söylediği performansı ile herkesin beğenisini kazandı. Performansı ile O Ses Türkiye'nin tüm jüri üyelerini döndüren Şeyda Erbaş Kasap, istek üzerine bir performans daha sergiledi. İkinci performansında 'Sil Baştan'ı söyleyen O Ses Türkiye yarışmacısı, bir kez daha herkesin beğenisini kazandı.

Şeyda, Söyle Söyleyebilirsen'de...
Acun Ilıcalı, O Ses Türkiye sahnesinde performansı ile büyük beğeni alan Şeyda Erbaş Kasap'ı daha önce birlikte çalıştıkları projeden hatırladığını söyledi. Söyle Söyleyebilirsen isimli yarışmada vokal olan Şeyda'nın o güne ait görüntüleri O Ses Türkiye'nin son bölümünde ekranlara geldi.

Hadise, Şeyda'nın yaşını sorunca...
O Ses Türkiye yarışmacısı Şeyda'ya Hadise'nin yaşını sorduğu dakikalarda izleyenleri kahkahaya boğdu. Yarışmacının biraz çekinerek cevapladığı sorunun ardından Murat Boz bombayı patlattı. Murat Boz, Şeyda'ya ben sahnede olsaydım ve bir kadın olsaydım bana yaşımı soran jüri üyesini tercih etmezdim sözleriyle izleyicileri güldürdü.

Tercihi olay oldu...
Şeyda Erbaş Kasap, O Ses Türkiye'de yoluna kiminle devam etmek istediğini açıklarken, jüri üyeleri büyük heyecan yaşadı. Konservatuar geçmişimiz var sözleri üzerine herkesin Murat Boz'u seçeceğini düşündüğü Şeyda, İTÜ değil deyince Hakan Özoğuz ayağa kalttı. Şeyda her sözü ile Gökhan-Hakan kardeşleri işaret etti. Murat Boz'un tüm çabalarına rağmen yarışmacı, Gökhan-Hakan kardeşlerin takımına dahil oldu.

Yorumlar | 0
üye profil