Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye yarışmacısı büyüledi...

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Suami Ramirez, performansı ile büyüledi. İşte Suami Ramirez'in O Ses Türkiye performansı...

21.11.2016 11:33

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan Suami Ramirez isimli yarışmacı, Besame Mucho ile sergilediği performansla O Ses Türkiye sahnesini salladı. Tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran yarışmacı, O Ses Türkiye sahnesinde bir de Türkçe parça seslendirdi. Kübalı olan Suami Ramirez, 5 yıldır Türkiye'de yaşadığını söyledi. Türkçe'si ile dikkatleri üzerine çeken O Ses Türkiye yarışmacısı, jüri üyelerini de kendine hayran bıraktı.

Suami Ramirez, Besame Mucho performansının ardından bir de 'Sevemez Kimse Seni' parçasını seslendirdi. Her iki performansı ile jüri üyelerini etkileyen yarışmacı, O Ses Türkiye izleyicisinden de tam not aldı.

Besame Mucho isimli parça ile tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran O Ses Türkiye yarışmacısı jüri tercihini gelmeden önce yaptığını söyledi. O Ses Türkiye'yi izlerken kimi seçeceğini belirlediğini söyleyen Suami, Ramirez, kararının Gökhan ve Hakan kardeşler olduğunu açıkladı.

Yorumlar | 0
üye profil