Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye yarın akşam TV8'de...

O Ses Türkiye yeni bölümü ile yarın akşam TV8 ekranlarında. Sevilen jürisi ve iddialı yarışmacıları ile O Ses Türkiye TV8 ekranlarına geliyor...

24.11.2016 14:00

O Ses Türkiye, yeni bölümü ile izleyenlerinin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Türkiye'nin en sevilen ve en çok izlenen şarkı yarışması O Ses Türkiye, 26. bölümü ile yarın akşam ekranlarda olacak. Sevilen jürisi ve Acun Ilıcalı'nın keyifli sunumu ile O Ses Türkiye yarın akşam 20.00'da TV8'de...

Birbirinden iddialı yarışmacıların yer aldığı O Ses Türkiye'de jüri üyelerinin yarışmacıları kendi takımlarına almak için girdikleri mücadele yarın akşam ekranlara gelecek. Murat Boz, Hadise, Sibel Can ve Gökhan-Hakan Özoğuz kardeşlerin jüri koltuğunda oturduğu O Ses Türkiye, yarın akşam yine hafızalardan silinmeyecek bir bölümle TV8 ekranlarında olacak.

O Ses Türkiye yeni bölümde Acun Ilıcalı'nın özel davetiyle gelen Resul isimli yarışmacı O Ses Türkiye sahnesine çıkacak. Rap müzik yapan yarışmacıyı Acun Ilıcalı 'Gördüğüm en iyi Türkçe sözü olan rap'i yapıyor' sözleriyle anlatıyor.

Jüri üyelerinin güldüren diyalogları ve yarışmacıların birbirinden iddialı performansları ile O Ses Türkiye, yarın akşam ekrana kilitleyecek.

O Ses Türkiye, yeni bölümüyle yarın akşam 20.00'da TV8'de...

Yorumlar | 0
üye profil