O Ses Türkiye yarı finalisti Kerem İlbaylı kimdir, kaç yaşında, nereli?

O Ses Türkiye yarı finalisti Kerem İlbaylı kimdir, kaç yaşında, nereli?
Yayınlanma Tarihi: 14.02.2020 21:51 | Değiştirme Tarihi: 14.02.2020 21:51

Kerem İlbaylı, O Ses Türkiye yarı finalistlerinden biri. Beyaz’ın takımında yer alan Kerem İlbaylı, O Ses Türkiye yarı finali öncesi merak konusu oldu. Peki, Kerem İlbaylı kimdir, kaç yaşında ve nereli?

Ekranların fenomen yarışması O Ses Türkiye'de bu akşam yarı final heyecanı yaşanacak. 17 yarışmacı arasında yer alan Beyaz’ın takımında yarışan Kerem İlbaylı, O Ses Türkiye finaline kalmak için mücadele edecek. İzleyiciler, program öncesinde Kerem İlbaylı kimdir, kaç yaşında ve nereli şeklinde araştırmaya başladılar. İşte O Ses Türkiye yarı finalisti Kerem İlbaylı hakkında merak edilenler...

O SES TÜRKİYE YARIŞMACISI KEREM İLBAYLI KİMDİR?

Kerem İlbaylı, 20 yaşında ve O Ses Türkiye’ye İstanbul’dan katılıyor. İstanbul Tuzla’da cafelerde şarkı söyleyen Kerem İlbaylı, Grup Viking adı altında bir grup ile birlikte müzisyenlik yapıyor. O Ses Türkiye Kör seçmelerde “Yıldızların Altında” şarkısı ile bütün jüri üyelerini döndüren Kerem İlbaylı, Beyazıt Öztürk’ü seçti.

Bir sonraki turda Takım için düelloda Doğuş Özergin ile sahne aldı. “Napıyım Tabiatım Böyle” şarkısını söyleyen ikili arasından Beyaz tarafından sonraki tura geçirildi.

Çarpraz düellolarda ise Kerem İlbaylı’nın rakibi Mert Yılmaz oldu. Bu turda “Kafama Göre  ile sahne alan Kerem İlbaylı, çeyrek finale yükselmeyi başardı.  Çeyrek finalde Kerem İlbaylı’nın rakibi Murat Boz’un takımından Murat Uysal ve Hadise’nin takımından Tuncay Ergün oldu. Ve yarı finale yükseldi.