Mazhar Alanson kırdı geçirdi

Mazhar Alanson kırdı geçirdi
Yayınlanma Tarihi: 02.10.2014 15:20 | Değiştirme Tarihi: 02.10.2014 15:20

O Ses Türkiye yeni juri kadrosuyla yeni sezona bomba gibi başladı. Gökhan Özoğuz, Hadise ve Ebru Gündeş'in yer aldığı jüriye katılan Mazhar Alanson ve Özkan Uğur esprileriyle programa renk getirdi.

O Ses Türkiye yeni juri kadrosuyla yeni sezona bomba gibi başladı. Gökhan Özoğuz, Hadise ve Ebru Gündeş'in yer aldığı jüriye katılan Mazhar Alanson ve Özkan Uğur esprileriyle programa renk getirdi.O Ses Türkiye ile ilgili merak ettiğiniz tüm haber ve videolara acunn.com internet sayfasından ulaşabilirsiniz. O Ses Türkiye'de bu hafta neler oldu, O Ses Türkiye jurilerinin takımlarında kimler var, O Ses Türkiye tüm bölüm videoları ve yarışmacı performansları, O Ses Türkiye hangi gün saat kaçta; O Ses Türkiye ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara acunn.com'dan ulaşabilirsiniz.Acun Ilıcalı'nın sunumuyla TV 8 ekranlarında izleyiciyle buluşan O Ses Türkiye, birbirinden yetenekli yarışmacılarla izleyicisine keyifli dakikalar yaşatıyor.

magazin gündemiEkranların sevilen yarışma programı yeni sezonun ilk bölümleriyle izleyenleri ekrana kilitledi...TV 8 ekranlarının sevilen yarışma programı O Ses Türkiye yeni sezona hızlı bir başlangıç yaptı. Yeni sezonda Pazartesi ve Salı akşamları ekrana gelecek olan O Ses Türkiye, yeni jurisi ile izleyenlerine merhaba dedi.Hadise, Ebru Gündeş, Gökhan Özoğuz ve Mazhar Alanson ile Özkan Uğur'un juri koltuğuna oturduğu O Ses Türkiye, Acun Ilıcalı'nın sunumuyla ekranlardaki yerini aldı.Birbirinden yetenekli yarışmacıların performanslarını sergilediği O Ses Türkiye'de, jurinin yarışmacıları takımlarına almak için gösterdiği çaba izleyenleri kahkahaya boğuyor.Bu sezon ilk defa O Ses Türkiye’de jüri üyesi olan Mazhar Alanson ve Özkan Uğur tek bir butona basmak zorunda kalınca eğlenceli dakikalar yaşanacak. Ebru Gündeş yarışmacıyı kendi takımına alabilmek için sakin ama komik bir mücadele verecek. Gökhan Özoğuz ve Hadise de takımlarına almak istedikleri yarışmacıları ikna etmek için uğraşacak.O Ses Türkiye yeni sezonda Pazartesi ve Salı akşamları saat 20:00'da TV 8 ekranlarındaki yerini alacak. magazin haberleri