Hadise onun için çok uğraştı!

Söylediği şarkı ile tüm juri üyelerini kendine hayran bırakan Gözde Melsum Erdost, seçimiyle Hadise'yi zor durumda bıraktı!

Yayınlanma Tarihi: 15.10.2014 15:44
Değiştirme Tarihi: 15.10.2014 15:44
Hadise onun için çok uğraştı!

Söylediği şarkı ile tüm juri üyelerini kendine hayran bırakan Gözde Melsum Erdost, seçimiyle Hadise'yi zor durumda bıraktı!

O Ses Türkiye ile ilgili merak ettiğiniz tüm haber ve videolara acunn.com internet sayfasından ulaşabilirsiniz. O Ses Türkiye'de bu hafta neler oldu, O Ses Türkiye jurilerinin takımlarında kimler var, O Ses Türkiye tüm bölüm videoları ve yarışmacı performansları, O Ses Türkiye hangi gün saat kaçta; O Ses Türkiye ile ilgili merak ettiğiniz tüm detaylara acunn.com'dan ulaşabilirsiniz.

O Ses Türkiye izleyenleri ekrana kilitliyor. Ebru Gündeş, Hadise, Gökhan Özoğuz ve Mazhar Alanson ile Özkan Uğur'un juri olarak renklendirdiği O Ses Türkiye, Acun Ilıcalı'nın keyifli sunumu ile pazartesi ve salı akşamları TV8'de...

magazin gündemi
O Ses Türkiye'nin salı günü ekrana gelen bölümünde sahneye çıkan Gözde Melsum Erdost, 'I Have Nothing' şarkısıyla tüm juri üyelerini döndürmeyi başardı. Jurinin kıyasıya çekişmesine sahne olan dakikalarda Hadise tüm kozlarını oynadı. Eğer beni seçmezsen kendimi yere atarım diyerek yarışmacıyı ne kadar istediğini gösteren Hadise, Gözde Melsum Erdost'un seçimiyle zor durumda kaldı. Gözde Melsum Erdost, yarışmaya Mazhar Alanson ve Özkan Uğur'un takımında devam etmek istediğini açıkladı.

Her bölümde kahkaha tufanı
Yeni yayın dönemine yeni jurileriyle adım atan O Ses Türkiye, jurinin kendi arasındaki kıyasıya yarışına sahne oluyor. Hadise, Ebru Gündeş ve Gökhan Özoğuz'un yer aldığı juri kadrosuna yeni sezonda Mazhar Alanson ve Özkan Uğur da katıldı. İkilinin tek juri olarak yer aldıkları yarışmada izleyenler kahkahaya doyuyorlar. Yarışmacıların biribirinden başarılı performansları sonrasında jurinin kendi takımlarına dahil etmek için kıyasıya yarıştığı O Ses Türkiye'de Mazhar Alanson ve Özkan Uğur izleyenleri her defasında güldürüyor.

O Ses Türkiye, her pazartesi ve salı akşamı 20:00'de TV8 ekranlarında...