Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye şampiyonu Mustafa Bozkurt Ankara'da

O Ses Türkiye'nin 2013 yılı şampiyonu Mustafa Bozkurt, Ankara'da konser veriyor. O Ses Türkiye'de ses getiren Mustafa Bozkurt, 11 Kasım'da sevenleri ile buluşuyor.

07.11.2016 12:37

O Ses Türkiye 2013 şampiyonu Mustafa Bozkurt, Ankara'da sevenleri ile buluşmaya hazırlanıyor. Mustafa Bozkurt, 11 Kasım Cuma günü Ankara'nın en iyi canlı performans sahnesi Sound Ankara'da muhteşem bir konsere hazırlanıyor. Ankara ve Ankara'lıları ayrı bir sevdiğini dile getiren O Ses Türkiye şampiyonu Mustafa Bozkurt, ''Ankara'lılara unutulmaz bir müzik ziyafeti vermeye geliyorum'' dedi

'Müzik ziyafetine hazır olun'
O Ses'in unutulmaz şampiyonu Ankara'ya geliyor. Tüm Türkiye'de verdiği konserlerle hayranlarını büyüleyen kadife sesli sanatçı bu kez Ankara'yı sallamaya hazırlanıyor.

Ünlüler geçidine dönüşen Ankara'nın en iyi canlı performans sahnesi Sound'da unutulmaz bir konsere imza atmaya hazırlanan Mustafa Bozkurt, Ankara'nın kendisinde ayrı olduğunu ve Ankaralılarla buluşmak için sabırsızlandığını dile getirdi.

11 Kasım Cuma günü Sound Ankara canlı performans sahnesini çosturacak olan sanatçı ''Ankara unutulmaz bir müzik ziyafetine hazır olsun'' dedi.

Yorumlar | 0
üye profil