O Ses Türkiye şampiyonu Dodan...

O Ses Türkiye şampiyonu Dodan...
Yayınlanma Tarihi: 20.03.2017 11:36 | Değiştirme Tarihi: 20.03.2017 13:13

O Ses Türkiye büyük finalinde Dodan Özer performansları ile nefesleri kesti. O Ses Türkiye büyük finalinde yaşananlar haberimizde...

O Ses Türkiye'de final büyük bir coşku ile gerçekleşti. İzleyenleri ekrana kilitleyen O Ses Türkiye finali reyting sıralamasında da ilk sıradaki yerini aldı. Milyonları ekran başına kilitleyen O Ses Türkiye'de şampiyon belli oldu. Hadise'nin şampiyonluk hasretinin son bulduğu O Ses Türkiye finali keyifli anlara sahne oldu.

Dodan Özer'in şampiyonluğu ile tamamlanan O Ses Türkiye, müzikseverlere tam anlamıyla bir müzik şöleni sundu. 6 finalistin jüri üyeleri ile söyledikleri şarkılarla başlayan O Ses Türkiye finalinde finalistlerin performansları büyük beğeni aldı. İlk turun ardından ikinci tura Taylan, Dodan, Resul ve Keremhan çıkmayı başardı. İkinci tur performansların ardından ise son tura Dodan ve Resul ismini yazdırdı. Dodan ve Resul O Ses Türkiye'deki ilk söyledikleri parçaları yeniden seslendirdiler. SMS oylamasına göre son tura kadar yükselen ikili arasından Dodan Özer şampiyonluğa ulaşan isim oldu. Dodan Özer ile birlikte Hadise de ilk şampiyonluğunu yaşadı.

Dodan Özer kimdir?

Dodan Özer, O Ses Türkiye'de Hadise'nin takımında yer alan ve yarışmanın şampiyonu olarak Hadise'ye büyük sevinç yaşatan O Ses Türkiye yarışmacısıdır.

O Ses Türkiye'nin en dikkat çeken isimlerinden biri olan ve kendine has tarzı ile iddiasını ortaya koyan yarışmacı oldu. 38 yaşında olan Dodan Özer, aslen Muşlu'dur. Dodan Özer 1997 yılında Murat Öztürk ile Dodan Project adlı grubu kurdu.

O Ses Türkiye'ye Haydar Haydar isimli parça ile katılan ve Hadise'nin takımına dahil olan Dodan Özer, ilk günden itibaren şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olarak görüldü. Tüm elemelerde başarılı olan ve finale kadar gitmeyi başaran Dodan Özer, finalde rakibi Resul'den daha fazla oy alarak şampiyonluğa ulaşmıştır.