Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye sahnesini sallayan yarışmacı

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Suami Ramirez, performansı ile kendine hayran bıraktı. İşte Suami Ramirez'in O Ses Türkiye performansı...

23.11.2016 15:41

O Ses Türkiye'de sahneye çıkan Suami Ramirez, performansı ile herkesi kendine hayran bıraktı. Besame Mucho ile performansını sergileyen Kübalı yarışmacı, anlattıkları ile izleyenlerin gönlüne taht kurdu. 5 yıldır Türkiye'de yaşayan Suami Ramirez, Türkçe'ye hakimliği ile şaşırttı. Jüri üyeleri ile Türkçe konuşan ve düzgün konuşması ile şaşırtan O Ses Türkiye yarışmacısı bir de Türkçe şarkı söyledi.

Suami Ramirez, jürinin isteği ile Türkçe şarkı söyledi. Sevemez Kimse Seni performansıyla şaşırtan Suami Ramirez, O Ses Türkiye izleyicisinden tam not aldı. Tüm jüri üyelerini döndürmeyi başaran Suami, ev arkadaşının Hadise'nin eski ev arkadaşı olduğunu açıklaması herkesi şaşırttı. Geçen sezon Hadise'nin takımında yer alan Solanche ile ev arkadaşı olan Suami, tercihini ise yarışmaya katılmadan önce verdiğini ve değiştirmeyeceğini söyledi. Suami Ramirez, O Ses Türkiye'de yoluna Gökhan-Hakan Özoğuz ile devam edecek.

Yorumlar | 0
üye profil