O Ses Türkiye sahnesine arabesk rüzgarı!

O Ses Türkiye'de Murat Boz ezberleri bozdu. Murat Boz, sahnede şarkısını söyleyen Doğa İşçi ile birlikte 'Sallana Sallana' şarkısını arabesk versiyonda söyledi.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Doğa İşçi, Murat Boz'un şarkısı 'Sallana Sallana'yı kendine özgü bir şekilde söyledi. Murat Boz sahneye çıktı ve bu kez ikili birlikte arabesk versiyonda 'Sallana Sallana'yı yeniden söyledi. Jüri üyelerinin ve stüdyodaki izleyicilerin beğenisini kazanan versiyonu Murat Boz deneyebileceğini söyledi.

Tütkiye'nin en sevilen ve en çok izlenen şarkı yarışması O Ses Türkiye'de Murat Boz yine izleyicileri eğlendirdi. Esprileri ile 7'den 70'e herkesi güldüren ünlü şarkıcı, O Ses Türkiye yeni sezon ikinci bölümünde de esprilerine devam etti.

Murat Boz'un Sallana Sallana isimli parçası ile sahneye çıkan Doğa İşçi performansının sonunda hiç bir jüri üyesi tarafından seçilmedi. Şarkısıyle yarışan yarışmacıya moral vermek için sahneye çıkan Murat Boz, sevilen parçasını alışılmışın dışında bir versiyonda seslendirerek herkesi şaşırttı.

O Ses Türkiye, üçüncü bölümü ile bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil