Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye reytinglerde kendi ile yarışıyor

O Ses Türkiye reytinglerde kendi ile yarışıyor

O Ses Türkiye, dün akşam yayınlanan son bölümü ile yine reytinglerde birinci sırayı kaptı. O Ses Türkiye özeti de ikinci sırada yer aldı.

26.12.2016 15:48

Ekranların en çok izlenen yarışma programı O Ses Türkiye dün akşam birbirinden iyi yarışmacı performansları ve eğlenceli jüri diyaloglarıyla izleyiciden tam not aldı. AB reyting sonuçlarında O Ses Türkiye yeni bölümü birinci gelirken, ikinci sırada ise önceki bölümün özeti yer aldı.

Acun Ilıcalı'nın keyifli sunumu, Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan - Hakan eğlenceli yorumlarıyla milyonları ekrana kilitlemeye devam ediyor. 

Bu hafta Acun Ilıcalı stüdyodaki Samet adlı bir izleyiciye yerini vererek büyük bir jeste imza attı. Samet'in moderasyonu ile bir süre devam eden programda stüdyo ve ekran başındakiler kahkahaya boğuldu. Hadise hayranı olan Samet, O Ses Türkiye son bölümüne renk kattı. Acun Ilıcalı, oyun oynarken hayli sinirlenen Oğuzhan Koç'un o anlarını O Ses Türkiye'de yayınladı. Acun Ilıcalı ayrıca Oğuzhan Koç'un Türek müziğinde yükselen bir yıldız olduğunu söyledi.

Athena Gökhan, Faslı yarışmacı Asmaa ile 3 dilde düet yaptı. İzleyicileri büyüleyen bir performans sergilediler. Asmaa'nın kendi performansı jüriyi döndürmeye yetmedi ne yazık ki.

O Ses Türkiye izleyenleri bu hafta da birbirinden muhteşem performanslarla müzik ziyafeti çekti. Temel Yunus Can, Dodan Özer, Ahmet Furkan ve diğer yarışmacılar hem jüriyi hem de izleyicleri mest etti.

Dodan Özer hem sesiyle hem de performansıyla tüm jüri üyelerini kendisine fazlasıyla hayran bıraktı. İşte tüylerinizi diken diken edecek o performans.

O Ses Türkiye yarışmacısı Temel Yunus Can 'Aşığınım' şarkısını seslendirdi ve Gökhan & Hakan, Murat Boz ve Sibel Can'ı döndürmeyi başardı.

O Ses Türkiye'de Hadise'yi döndürmeyi başaran Ahmet Furkan Aslan, seyirciden gelen yoğun istek üzerine performansını tekrarladı...

O Ses Türkiye'deki performanslar ve tüm videolar için tıkla

Yorumlar | 3
üye profil
Ayşe Songül 2 yıl önce
faslı esmaya yazık oldu. bence şarkı olara türkçe seçmesi hatası oldu. gökhan'la düetleri gayet güzeldi. seneye o ses türkiye de görmek isteriz
Hakan Çulha 2 yıl önce
her gün yayınlansan her gün birinci olur o ses türkiye. diziden başka bişey yok ki tv'de. acun olmasa tv yi açmayacağız. tv8 e başarılar
Ali Kınay 2 yıl önce
O ses türkiye de olmasa televizyonda bişey izleyemeyeceğiz. Acun ılıcalı'ya teşekkürler.