O Ses Türkiye performansıyla büyük alkış aldı

O Ses Türkiye performansıyla büyük alkış aldı

O Ses Türkiye sahnesinde 'Sarı Zeybek' isimli türkü ile performansını sergileyen Furkan Kayaoğlu, büyük alkış aldı. İşte Furkan Kayaoğlu'nun O Ses Türkiye performansı...

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Furkan Kayaoğlu, Sarı Zeybek isimli türkü ile performansını sergiledi. Kendi çaldığı sazla performansını sergileyen Furkan Kayaoğlu, O Ses Türkiye jürisinden de tam not aldı. Acun Ilıcalı jüri üyelerine O Ses Türkiye sahnesine çıkan Furkan Kayaoğlu'nun neden kendilerini seçmesi gerektiğini sordu. İlk sözü alan O Ses Türkiye'nin yeni jürisi Sibel Can, Furkan Kayaoğlu ile çalışmayı çok istediğini söyledi.

Gökhan Özoğuz cevap veremedi!
O Ses Türkiye'nin sempatik jürisi Gökhan Özoğuz, Acun Ilıcalı'dan hiç beklemediği anda 'Neden seni seçsin?' sorusunu duyunca stüdyoda derin bir sessizlik oluştu. Hiç ummadığı anda gelen sorunun ardından Hakan Özoğuz'la bakışan Gökhan, sonrasında toparladı. O Ses Türkiye sahnesinde beğenilen performansı ile Furkan Kayaoğlu ise tercihini Gökhan ve Hakan kardeşlerden yana kullandı ve ikilinin takımına dahil oldu.

Görüntülenme : 205 Yayınlanma Tarihi: 08/11/2016 13:19:09

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin