Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşandı?

O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşandı?

Ekranların ilgiyle takip edilen yarışması O Ses Türkiye, 47. bölümüyle ekranlara geldi.

19.01.2017 23:13

Yine adından söz ettirmeyi başaran O Ses Türkiye'de heyecan ve rekabet bir aradaydı. Günler geçtikçe heyecanının daha da arttığı O Ses Türkiye'de herkes merakla 2017'nin şampiyonunu merak ederken, yarışmacılar da kıran kırana bir mücadelenin içine girmiş durumda. Takımlarını üst turlar için hazırlayan jüri üyeleri performanslarını sergileyen yarışmacılar için çoğu zaman gurur duyduklarını dile getirirken, onlar da başarılarını her fırsatta ortaya koyuyorlar. Bir birinden yetenekli yarışmacıların ter döktüğü O Ses Türkiye sahnesi her bölümünde tarihi anlara tanıklık ediyor. Peki O Ses Türkiye'de neler yaşanıyor...

O Ses Türkiye'nin 47. bölümünde neler yaşandığını izlemek istiyorsanız aşağıdaki linlere tıklayabilirsiniz...

İşte O Ses Türkiye'nin 47. bölümünde yaşananlar...
O Ses Türkiye'de Gökhan&Hakan'ın yarışmacıları Yusuf Osman Oğuz 'Bir Ben Bir İstanbul' şarkısıyla, Emre Adıgüzel ise 'İstanbul'da Sonbahar' şarkısıyla bire bir eşleşmede yarıştı. Gökhan & Hakan'ın kararıyla Yusuf Osman Oğuz bir üst tura geçti. 

O Ses Türkiye'de Murat Boz'un yarışmacıları Seçkin Top 'O Sole Mio' şarkısıyla, Kurtuluş Yazar ise 'Kan ve Gül' şarkısıyla bire bir eşleşmede yarıştı.

O Ses Türkiye'de Murat Boz'un yarışmacıları Toprak Kardeşler 'Cennet 2' şarkısıyla, Saeid Dastrani ise 'Sultanım' şarkısıyla bire bir eşleşmede yarıştı.

O Ses Türkiye'de Sibel Can 'ın yarışmacıları Sinan Üzer 'Emi' şarkısıyla, Rıza Bayramiç ise 'Ummadığım Anda' şarkısıyla bire bir eşleşmede yarıştı.

O Ses Türkiye'de yaşanan her şeyi izlemek istiyorsanız aşağıdaki linke tıklayınız!

O Ses Türkiye'de yaşanan her şey burada!

Yorumlar | 0
üye profil