Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşandı?

O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşandı?

Türkiye'nin sevilen yarışma programı O Ses Türkiye 41. bölümüyle ekranlara geldi.

30.12.2016 23:35

O Ses Türkiye'de heyecan devam ediyor. Yeni bölümüyle ekranlara gelen O Ses Türkiye yine rekabeti hissettirken bir taraftan da eğlendirdi. Bir birinden yetenekli yarışmacılar sahnede performanslarını sergiledi. O Ses Türkiye jürisi beğendikleri yarışmacıyı kendi takımına katarak onların hayallerine bir adım daha yaklaşabilmelerine katkı sağladı. Peki O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşandı?

İşte yeni bölümde yaşananlar...
Performansıyla jüri üyelerini döndürmeyi başaramayan Gökhan Şahinkaya, eşinin tam bir Gökhan Özoğuz hayranı olduğunu söyledi.

Acun Ilıcalı, Efecan'ın Survivor seçmelerindeki tavrının ardından 'Çok efendi bir çocuk ki mutlaka Survivor'a alalım' yorumunda bulunduğunu söyledi.

Survivor'dan tanıdığımız Efecan Dianzenza, merakla beklenen yepyeni şarkısı Ayıp Ettin'i O Ses Türkiye sahnesinde seslendirdi.

Acun Ilıcalı, Survivor 2017'nin 21 Ocak Cumartesi akşamı başlayacağını söyledi. Acun Ilıcalı, ünlüler takımında İlhan Mansız, Furkan Kızılay ve Serhat Akın'la birlikte şarkıcı Tarık Mengüç'ün de Survivor 2017 ünlüler takımında yer alacağını açıkladı.

O Ses Türkiye sahnesinde olmak ister misiniz?

 

Ekranlarınız başında O Ses Türkiye'yi izlerken 'Ben de o sahnede olmayım' diyorsanız bize ulaşın. Sesinizi geniş kitlelere duyurmak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurunuz!

 

O SES TÜRKİYE'YE YARIŞMACI OLARAK KATILMAK İSTİYORUM!

 

Ayrıca O Ses Türkiye ile alakalı her şeyi aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz...

 

İŞTE TAM BURAYI TIKLAYIN VE O SES TÜRKİYE İLE ALAKALI HERŞEYE ERİŞİN

Yorumlar | 0
üye profil