Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşandı?

O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşandı?

O Ses Türkiye, 39. bölümüyle TV8 ekranlarındaydı.

24.12.2016 23:42

O Ses Türkiye hız kesmeden devam ediyor. 24 Aralık Cumartesi akşamı yeni bölümüyle izleyicilerle buluşan ses yarışması, yine hafızlarda yer edindi. İzleyenlere müzik ziyafeti yaşatan yarışma, renkli jüri üyeleriyle de farkını belli etti. Performansından memnun kaldıkları yarışmacıları kendi takımına katabilmek için rekabet içerisine giren jüri, belki de bugün takımına kattığı yarışmacıyı finale taşıyacak?

O Ses Türkiye'yi kaçıranlar veya yeniden izlemek isteyenleri acunn.com'a davet ediyoruz. Programla alakalı her şeyi hemen acunn.com'a yükleyerek sizlerin hizmetine sunuyoruz. Sitemizi takipte kalarak O Ses Türkiye ile alakalı her şeye erişebilirsiniz...

İşte O Ses Türkiye'nin 29. bölümünde yaşananlar...

Acun Ilıcalı anons yaparken Hadise ile sohbet eden Gökhan Özoğuz, Acun Ilıcalı'nın seslenmelerini duymayınca stüdyoda komik anlar yaşandı.

O Ses Türkiye yarışmacısı Doğan Kılıç 'Yarim Derdini Bana Ver' şarkısını seslendirdi ve sadece Sibel Can'ı döndürerek takımına dahil oldu.

O Ses Türkiye yarışmacısı Enis Şahin söylediği bu sözlerle Athena'yı düete ikna etti. Ünlü şarkılarını söylemeden önce bu anlar yaşandı...

Hasan Özege ile düet yapan Hadise yarışmacıyı sahnede öptü. Dikkatlerden kaçmayan bu öpücük komik anlara sahne oldu.

O Ses Türkiye sahnesinde olmak ister misiniz?
Ekranlarınız başında O Ses Türkiye'yi izlerken 'Ben de o sahnede olmayım' diyorsanız bize ulaşın. Sesinizi geniş kitlelere duyurmak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurunuz!

O SES TÜRKİYE'YE YARIŞMACI OLARAK KATILMAK İSTİYORUM!

Ayrıca O Ses Türkiye ile alakalı her şeyi aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz...
İŞTE TAM BURAYI TIKLAYIN VE O SES TÜRKİYE İLE ALAKALI HERŞEYE ERİŞİN

Yorumlar | 0
üye profil