Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşandı?

O Ses Türkiye'nin yeni bölümünde neler yaşandı?

O Ses Türkiye, 22. bölümüyle TV8'de izleyicilerle buluştu.

15.11.2016 23:21

Ekranların sevilen ses yarışması programı O Ses Türkiye'nin 22. bölümü yayınlandı. Sevilen programın yine bir birinden yetenekli yarışmacıları vardı. Sahne performansını sergileyen yarışmacılar hem izleyicileri hem de jüri üyelerini kendilerine hayran bıraktı. 

Her bölümüyle izleyicilerin günlünde taht kuran O Ses Türkiye, 22. bölümüyle de bekleneni başardı. Peki O Ses Türkiye'nin 22. bölümünde neler yaşandı?

İşte O Ses Türkiye'nin 22. bölümünde yaşananlar...
O Ses Türkiye sahnesine çıkan Aysun Hüseyin, Ola Se Thimizoun(Olmasa Mektubun) şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Aysun Hüseyin'in sesine döndü. 

Acun Medya'nın yapımcılığını üstlendiği O Ses Yunanistan, bu hafta başlıyor. Programın ilk bölümünün tanıtımı O Ses Türkiye'de yayınlandı.

O Ses Türkiye jürisinin Türkiye'nin gelmiş geçmiş en iyi jürisi olduğuna inandığını söyleyen Acun Ilıcalı, yarışmadaki en önemli rengin jüri olduğunu söyledi.

Sahnede yer alan Aysun Hüseyin'i ikna etmek için konuşan Gökhan, bir anda konuyu gözündeki soruna getirdi.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Erdal Bayrakoğlu , Dadaloğlu şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Erdal Bayrakoğlu' nun sesine döndü.

İşte O Ses Türkiye'nin 21. bölümünde yaşanmıştı?
Gökhan ve Acun Ilıcalı matematik konusunda ne kadar bilgi sahibi olduklarını açıkladılar. Gökhan daha sonra müzik ile matematiğin arasındaki bağı anlattı.

Murat Boz, Adını Bilen Yazsın şarkısını seslendiren Cihan'la daha sonra sahnede düet yaptı. İşte o performans...

14 yaşından beri saçlarını kendisinin kestiğini söyleyen Gökhan'ın yeni imajı stüdyoda bulunan herkesin ilgisini çekti.

Murat Boz'un kendi şarkısını söyleyen Cihan'ı ikna etmek için yoğun çaba sarf etmesi üzerine Hadise pes etti.

O Ses Türkiye'nin 20. bölümünde neler yaşanmıştı?
O Ses Türkiye yarışmasında sergilediği başarılı performansın ardından tüm jüriyi döndürmeyi başaran Taylan övgü dolu sözlerin sahibi oldu.

O Ses Türkiye sahnesinde sergilediği performansla jüriden tam not alan Taylan, Hadise ve Murat Boz tarafından yakın markaj altına alındı.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Taylan Bayri 'Yandım' şarkısını seslendirdi. Tüm jüri üyeleri Taylan Bayri'nin sesine döndü. Başarılı yarışmacı, Hadise’nin takımına katılmaya karar verdi.

Güle Güle Oturun'un konukları Beyzanur ve ailesinin dilekleri gerçek oldu. Hadise'yi çok görmek isteyen Beyzanur, Hadise'nin kapısını çalması üzerine çok sevindi.

O Ses Türkiye stüdyosunda özel misafirler ağırlandı. Selim Yuhay ile birlikte stüdyoya gelen Beyza Nur ve ablası keyifli anlar yaşadı.

 O Ses Türkiye'de siz de yarışın!
Ekranlarınız başında O Ses Türkiye'yi izlerken 'Ben de o sahnede olmayım' diyorsanız bize ulaşın. Sesinizi geniş kitlelere duyurmak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurunuz!

O SES TÜRKİYE'YE YARIŞMACI OLARAK KATILMAK İSTİYORUM!

Ayrıca O Ses Türkiye ile alakalı her şeyi aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz...

İŞTE TAM BURAYI TIKLAYIN VE O SES TÜRKİYE İLE ALAKALI HERŞEYE ERİŞİN

Yorumlar | 0
üye profil