Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

O Ses Türkiye'nin en tecrübelisi o...

O Ses Türkiye son bölümde Hadise tecrübesini konuşturdu. İlk sezondan itibaren O Ses Türkiye jürisinde yer alan Hadise, son bölümde tecrübesini konuşturdu.

28.11.2016 14:44

O Ses Türkiye son bölümde sahneye çıkan İlyas Ekinci, performansı ile tüm jüri üyelerini döndürmeyi başardı. Zolf isimli parçayı seslendiren O Ses Türkiye yarışmacısı İlyas Ekinci, izleyenleri adeta büyüledi. Jüri üyelerinin büyük beğenisini kazanan yarışmacıyı takımlarına almak isteyen jüri üyeleri bir bir söz alarak yarışmacının tercihini etkilemeye çalıştılar.

Hadise, O Ses Türkiye'nin en tecrübelisi olarak konuşmak istedi. Acun Ilıcalı'nın da onayladığı durumu Sibel Can ve Murat Boz esprili bir dille sürdürdü. İzleyenleri güldüren konuşmanın ardından Sibel Can yarışmacıya Berivan şarkısını bilip bilmediğini sordu. Murat Boz ise 'gangnam style' şarkısını bilip bilmediğini sordu. İzleyenleri kahkahaya boğan anların ardından İlyas Ekinci tercihini yaptı.

Murat Boz tercihi tahmin etti
İlyas Ekinci performansını sergilerken Gökhan ve Hakan'ı kameraya çeken ve O Ses Türkiye yarışmacısının Gökhan ve Hakan'ı seçeceğini tahmin eden Murat Boz yanılmadı. İlyas Ekinci, O Ses Türkiye'de yoluna Gökhan ve Hakan ile devam edeceğini açıkladı.

Yorumlar | 0
üye profil