Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye'nin 8. bölümünde neler yaşandı?

O Ses Türkiye'nin 8. bölümünde neler yaşandı?

TV8'in sevilen şarkı programı O Ses Türkiye, 8. bölümüyle ekranlardaydı.

16.10.2016 23:51

Her bölümüyle büyük yankı yaratan ve izleyenlere eğlenceli dakikalar yaşaran O Ses Türkiye, yine büyülemeye devam etti. Hadise, Murat Boz, Sibel Can ve Gökhan&Hakan Özoğuz'un jüri koltuklarını paylaştığı eşsiz ses yarışmasının yine bir birinden başarılı yarışmacıları vardı.

TV8'de yayınlanan şarkı yarışmasında neler yaşandığını merak ediyorsanız, acunn.com'u takip ederek bütün bunlardan haberdar olabilir ve yeniden izlemek istediğiniz O Ses Türkiye'nin her hangi bir bölümüne kolayca erişebilirsiniz. O Ses Türkiye'de sezonun başından bu yana neler yaşandığını izlemek için aşağıdaki linki tıklamanız yeterli olacaktır. 

İŞTE TAM BURAYA TIKLAYARAK O SES TÜRKİYE İLE ALAKALI HER ŞEYİ İZLEYEBİLİRSİZ!

Ekranlarınız başında O Ses Türkiye'yi izlerken 'Ben de o sahnede olmayım' diyorsanız bize ulaşın. Sesinizi geniş kitlelere duyurmak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurunuz!

O SES TÜRKİYE'YE YARIŞMACI OLARAK KATILMAK İSTİYORUM!

O Ses Türkiye'nin 8. bölümünde neler yaşandığını izlemek istiyorum?

Yine eğlenceli jürisi ve bir birinden başarılı yarışmacılarıyla hafızalarda yer edinen O Ses Türkiye'nin 8. bölümü yayınlandı. TV8'de ekranlara gelen ve izleyenlere keyifli anlar yaşatan ses yarışmasının 8. bölümünde yayınlanan bazı performanslarını aşağıdaki linklerde bulabilirsiniz. (O Ses Türkiye'nin 8. bölümüyle alakalı daha fazla video izlemek istiyorsanız buraya tıklayınız)

İşte O Ses Türkiye'nin 8. bölümünde yaşananlar...

O Ses Türkiye sahnesinde performansını sergileyen Tuana Berberoğlu, önce Murat Boz ardından Acun Ilıcalı'ya verdiği cevaplarla herkesi şaşırttı.

Ahmet Yıldırım, istek üzerine Kara Üzüm Habbesi şarkısını söyledi. Bu arada sahneye çıkan Sibel Can, dansıyla adeta sahneyi salladı.

Ahmet Yıldırım, Antebin Kalesi şarkısını seslendirdi. Ahmet Yıldırım, sesini beğenen Murat Boz ve Sibel Can ikilisinden Sibel Can'ı seçti.

Ahmet Yıldırım'ı kendi takımına kazandırmak için farklı bir taktik uygulayan Murat Boz sahneye çıktı ve yarışmacıyla birlikte dans etti.

Yorumlar | 0
üye profil