Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
O Ses Türkiye'nin 38. bölümünde neler yaşandı?

O Ses Türkiye'nin 38. bölümünde neler yaşandı?

Eşsiz ses yarışması programı O Ses Türkiye, yeni bölümüyle TV8 ekranlarında yine rüzgar estirdi.

24.12.2016 00:02

O Ses Türkiye, büyülemeye devam ediyor. Bir birinden cezbedici sürprizler ve Türkiye'nin en popüler jürisiyle izleyicileri ekranlara kilitleyen ses yarışması programı O Ses Türkiye, 38. bölümüyle ekranlardaydı.

Hayallerine kavuşabilmek için sahnede performansını sergileyen yarışamcılardan jüri üyelerini etkilemeyi başaranlar hayallerine bir adım daha yaklaştı. Performansından memnun kaldıkları yarışmacıyı kendini takımına katabilmek için uğraş sarfeden jüri üyelerinin ise tatlı rekabeti görülmeye değerdi.

Seyircilerin yine tıklık tıklım doldurduğu O Ses Türkiye stüdyosunun atmosferi ise büyüledi. Seyirciler bir yandan yarışmacılara destek verirken diğer yandan da eğlencenin tadını çıkardı.

Peki O Ses Türkiye'nin 38. bölümünde neler yaşandı? İşte Eşsiz ses yarışmasının yeni bölümünde yaşananlar...

O Ses Türkiye yarışmacısı Temel Yunus Can 'Aşığınım' şarkısını seslendirdi ve Gökhan & Hakan, Murat Boz ve Sibel Can'ı döndürmeyi başardı.

Sinem Cimcoz 'Sevmekten Kim Usanır' şarkısını seslendirdi. Yarışmacının performansının ardından Sibel Can şarkının bir bölümünü söyledi.

O Ses Türkiye sahnesine çıkan Uğur Seda Boyacı, gittiği ilk konserin Athena konseri olduğunu söyledi. Uğur'un gittiği konserde Gökhan sahneden düşmüş...

Sibel Can ve Gemlik Saz Eğitim Korosu O Ses Türkiye'de unutulmaz bir müzik şölenine imza attılar. İşte o anlar...

O Ses Türkiye sahnesinde olmak ister misiniz?
Ekranlarınız başında O Ses Türkiye'yi izlerken 'Ben de o sahnede olmayım' diyorsanız bize ulaşın. Sesinizi geniş kitlelere duyurmak ve hayallerinize bir adım daha yaklaşmak için aşağıdaki linki tıklayarak başvuru formunu doldurunuz!

O SES TÜRKİYE'YE YARIŞMACI OLARAK KATILMAK İSTİYORUM!

Ayrıca O Ses Türkiye ile alakalı her şeyi aşağıdaki linki tıklayarak izleyebilirsiniz...
İŞTE TAM BURAYI TIKLAYIN VE O SES TÜRKİYE İLE ALAKALI HERŞEYE ERİŞİN

Yorumlar | 0
üye profil